Po shfaqet 1–24 nga 343 përfundimegjithsej

Shtrydhëse Agrumesh/Citrus Juicer KJ1002 40W DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 3200 L.Çmimi i tanishëm është: 2200 L.
 • Fuqia: 40 W
 • Kapaciteti: 1 L
 • Motor bakri i plotë
 • Materiali: Plastikë ABS & AS
 • Pjesë të shkëputshme për përdorim dhe pastrim të lehtë

Pompe Uji Bidonash Me Karikim IS745003

In stock

Çmimi origjinal qe: 1000 L.Çmimi i tanishëm është: 700 L.
 • Fuqia: 4W
 • Lloji i pompës: Pompë e dyfishtë
 • Materiali:  plastikë industriale ABS
 • Kapaciteti i aplikueshëm: 4L  deri 20L
 • Karikim me USB nga karikuesi i telefonit
 • Koha e karikimit: 3-5 orë
 • Koha e përdorimit: 30 ditë me një karikim
 • Me indikator karikimi
 • I lehtë për t'u montuar
 • Me tub çeliku inox 304

Makine Rroje Hunde/Veshe/Vetulla 40004 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 1200 L.Çmimi i tanishëm është: 900 L.
 • Fuqia: 3 W
 • Me tehe të veshur me titan
 • Bateria: Ni-MH
 • Kapaciteti i baterisë: AAA600mAh
 • Motor 050
 • Koha e karikimit: 6 orë
 • Koha e punës: 12 orë
 • Shpejtësia e rrotullimit: 8000 RPM
 • Aksesorët: furçë pastrimi + kabllo karikimi USB

Mashe Pjaster me 3 Tuba 20247 25mm DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3800 L.Çmimi i tanishëm është: 2500 L.
 • Fuqia: 90 W
 • Materiali i tubave: i veshur me qeramikë
 • Kontrolli dixhital i temperaturës: 100℃,110℃,120℃,130℃,140℃,150℃,160℃,170℃,180℃,190℃,200℃
 • Elementi ngrohës: PTC
 • Diametri i tubit të ngrohjes: 25 mm
 • Ngrohet deri në 200℃ në 3 minuta Fikje automatike për 60 minuta
 • Kordoni i rrymës rrotulluese 360°

Makine Qethje/Rroje 14ne1 Karikim 90346 5W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 2900 L.
 • Fuqia: 5 W Shpejtësia: 7000 rpm Bateria: 500mAh Litium 3.2V Koha e karikimit: 2-3 orë Koha e punës: 45 min I papërshkueshëm nga uji: IPX5
 • Aksesorët: 1 Prerëse flokësh, 1 Prerëse mjekre, 1 Teh për detaje,1 Teh hunde, 1 Teh super preciz, 3 krëhëra për mjekër (1mm, 2mm, 3-7mm), 4 krëhëra për flokë (4mm, 9mm, 12mm, 16mm), 2 Tehe Konik veshësh, 1 Bazë, 1 furçë flokësh, 1 shishe vaji, 1 Gërshërë, 1 Krëhër,  1 Kabllo Karikimi Magnetik 1m.

Blender Me Gote 2L 1800W KJ2099 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 7500 L.Çmimi i tanishëm është: 4800 L.
 
 • Fuqia: 1800W
 • Kapaciteti i enës prej : 2L                                                                                    Motor 100% bakri i pastër
 • Celës On/Off dhe Pulse
 • Bluarje akulli
 • Celës i shpejtësisë me 15 nivele
 • I sigurt për laresën e enëve
 • Tehe prej çelik inoks
 • Materiali: Plastikë polimere
 • Përmasat: 22 x 20 x 48 cm

Blender Dore 500W KM1149 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 1990 L.
 • Fuqia: 500 W
 • Motor i plotë bakri
 • Materiali: çelik inox + Plastikë polimere ABS
 • Me 2 shpejtësi
 • Teh inoks në formë S
 • Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë
 • Montim/çmontim me një lëvizje

Ngrohese Uji Ibrik Elektrik Inoksi 1,7L KK1167 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 2900 L.
 • Fuqia: 2200W
 • Kapaciteti: 1.7L
 • Trupi inox SUS304
 • Element ngrohje inoks  SS202
 • Trupi i valvulës inoks SS202
 • Dritare për të parë nivelin e ujit;
 • Filtër i lëvizshëm dhe i lashëm
 • Me dritë treguese funksionimi
 • Mbrojtje nga funksionimi pa ujë brenda
 • Fiket automatikisht kur uji vlon
 • Kordon rrotullues i rrymës  360°

Ngrohese Uji Elektrike KK1026 1.7L 2200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 2800 L.Çmimi i tanishëm është: 1800 L.
 • Fuqia: 2200W
 • Kapaciteti: 1.7L
 • Element ngrohës i fshehur prej çeliku inox
 • Filtër i lëvizshëm dhe i lashëm
 • Fiket automatikisht kur uji vlon
 • Me dritë  led treguese ndezur/fikur
 • Mbrojtje gjatë  vlimit
 • Rrotullohet 360°
 • Prizë super e sigurtë VDE

Peshore Elektronike Kuzhine KD7034 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 2500 L.Çmimi i tanishëm është: 1600 L.
 • Lloji i ekranit: LCD 3.7 x 1.7 cm
 • Punon me bateri 2 x 1.5V AAA (nuk përfshihen)
 • Materiali: Plastike ABS + tas transparent PS
 • Kapaciteti maksimal i peshës: 5 kg
 • Kapaciteti i tasit: 800 ml
 • Saktësia 1 gr
 • Buton ON/OFF
 • Buton MODE KG/GR/LB dhe OZ/ML/CUP
 • Buton zerimi automatik
 • Madhësia e produktit: 21 x 20 x 8 cm

Peshore Elektronike Kuzhine KD7033 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3300 L.Çmimi i tanishëm është: 2400 L.
 • Lloji i ekranit: LCD 6 x 3 cm me dritë të bardhë
 • Materiali: Trupi plastikë ABS
 • Me kapak kundër gjurmëve të gishtërinjve
 • Me tas inoks
 • Kapaciteti maksimal i peshës: 5 kg
 • Kapaciteti maksimal i volumit të tasit:  2 Litra
 • Saktësia: 1 gr
 • Buton ON/OFF
 • Buton MODE KG/GR/LB dhe OZ/ML/CUP
 • Buton zerimi automatik
 • Punon me bateri 2 x1.5v AA (nuk përfshihen)
 • Madhësia e produktit: 21.5 x 21.5 x 13cm

Peshore Mekanike Kuzhine 3KG KD7032 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 2500 L.Çmimi i tanishëm është: 1800 L.
 • Peshore mekanike
 • Përmasat: 22 x 19 x 12.5 cm
 • Materiali: Plastikë ABS + Polipropilen
 • Këmbë jorrëshqitëse
 • Kapaciteti maksimal i peshës: 3 kg
 • Volumi i enës peshuese: 1.3 L
 • Vlera e graduar: 25g

Hekur Dore Me Avull 2ne1 KD6016 2000W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 13000 L.Çmimi i tanishëm është: 8000 L.
 • Fuqia: 2000W
 • Funksion automatik i  fuqishëm i shfryrjes së avullit të vazhdueshëm
 • Fluks avulli: 40 g/min
 • Koha e ngrohjes: 35-45 sekonda
 • 2 nivele të ndryshme të avullit
 • Panel plastikë PP dhe çeliku inox
 • 2 në 1: avull dhe funksion hekuri të thatë
 • Rezervuar uji i lëvizshëm me kapacitet 2.5 L
 • Tub avulli:1.15M
 • Teknologjia e hekurosjes me temperaturë të ulët
 • Mbrojtje nga mbinxehja;
 • Ngjyra të ndryshme tregojnë dritat për nivele të ndryshme të avullit;
 • Me pompë
 • Me efekt antibakterial

Fshese Vakumi Larese/Tharese Tapicerie/Dyshemeje KD2042 DSP Professional

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 32000 L.Çmimi i tanishëm është: 19900 L.
 • Fuqia: 800W
 • Shpejtësia e rrotullimit të furçave: 800 RPM
 • 2 rezervuarë uji të lëvizshëm
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit të pastër: 1.35L
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujërave të pista: 1.25L
 • Ngrohës i integruar për tharje më të shpejtë
 • Temperatura e ajrit të nxehtë : 70℃
 • Fuqia thithëse: 18KPA
 • Furça pastrimi me rrotullim të dyfishtë
 • Aksesorët: vegla pastrimi, furçë ajri + zorrë (2,5 m), mbulesë e përparme thithëse uji (për tapete), mbulesë e përparme që thith ujin me kruajtëse (për dysheme të forta), një palë furça me rul me gëzof dhe furça me rul të drejtë secila
 • Ideale për ata që kanë kafshë shtëpiake ose fëmijë të vegjël

Fshese Vakumi Larese Tapicerie KD2041 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 19900 L.Çmimi i tanishëm është: 13990 L.
 • Fuqia: 450W
 • Fuqia thithëse: 11KPA
 • Fuqia maksimale e absorbimit: ≥40 W
 • Rrjedha maksimale e ajrit: ≥10L/S
 • Shkalla e shkarkimit të ujit (furça e madhe/e vogël ): 400/370  ml/min
 • Klasa e mbrojtjes nga uji: IPX4
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit të pastër: 1080ml
 • Kapaciteti i rezervuarit të mbeturinave: 850ml
 • Materiali i rezervuarit të ujit: Plastikë polimere ABS
 • Tubi spiral: diametri 32 mm, gjatësia 1.2 m
 • Zhurmë e ulët ≤80 dB
 • Gjatësia e kabllit: 7.0M
 • Ideal për ata që kanë kafshë shtëpiake

Fshese Me Korrent 600W KD2040 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 12500 L.Çmimi i tanishëm është: 8000 L.
 
 • Fuqia: 600W
 • Shkalla e vakumit: ≥18KPA
 • Energji thithëse ekuivalente me 1500 W
 • Klasë A++ energjie
 • Lloji i filtrit dalës me efikasitet të lartë ( filtër i imët)
 • Filtër i lashëm
 • Materiali i trupit: Plastikë Polimere ABS
 • Vëllimi i enës së pluhurit: 0,8 L
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pastrimi i kontejnerëve me një lëvizje
 • Aksesorë: Furçë e dyshemesë, grykë e ngushtë, grykë divan/dyshek
 • Kokë e palosshme për pastrim të lehtë nën tavolina dhe mobilje
 • Qëndrim në këmbë
 • Gjatësia e kordonit të rrymës: 7m
 • Përmasat: 109 x 21.5 x 17.5 cm
 • Pesha: vetëm 1.7 kg

Fshese Me Korrent 1600W KD2038 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 17500 L.Çmimi i tanishëm është: 11200 L.
 • Fuqia: 1300W
 • Kapaciteti: 3.5 L
 • Fuqia thithëse: 21KPA
 • Pa qese
 • Mikrofiltër sfungjeri që lahet;
 • Tub teleskopik metalik që hapet (46 + 38cm);
 • Furça për dysheme & qilima;
 • Gyp fleksibël 1,5 m
 • Çelës me pedal  për mbledhje teli  automatik
 • Zhurmë e ulët
 • Gjatësia e kabllit: 7.0M

Fshese Me Korrent KD2031 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 11000 L.Çmimi i tanishëm është: 7000 L.
 
 • Fuqia: 600W
 • Shkalla e vakumit: ≥16KPA
 • Energji thithëse ekuivalente me 1400 W
 • Klasë A energjie
 • Lloji i filtrit dalës me efikasitet të lartë( filtër i imët)
 • Materiali i trupit: Plastikë Polimere ABS
 • Vëllimi i enës së pluhurit: 0,8 L
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pastrimi i kontejnerëve me një lëvizje
 • Aksesorë: Furçë e dyshemesë, grykë e ngushtë
 • Qëndrim në këmbë

Hekur Qeramik me Avull KD1348 2200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3800 L.Çmimi i tanishëm është: 2400 L.
 • Fuqia: 2200 W
 • Pllakë qeramike
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 280 ml
 • Vëllimi i avullit: 25 g/min
 • Madhësia e pllakës: 22.5 x 12.3 cm
 • Temperaturë e rregullueshme
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Funksionet: Hekurosje e thatë / spërkatje / avull i qëndrueshëm / avull vertikal
 • Me buton për shpërthim momental avulli
 • Me buton për vetëpastrim

Hekur Dore Me Avull 2ne1 KD1346 1500W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 3000 L.
 • Fuqia: 1500W
 • Ekran LED
 • Materiali: Plastikë polimere ABS
 • Depozitë 250 ml
 • Funksion automatik i  fuqishëm i shfryrjes se avullit të vazhdueshëm
 • Fluksi i avullit 30 g/min
 • Koha e ngrohjes: 15 sekonda
 • 15 minuta kohë avulli maksimal
 • 2 në 1: avull dhe funksion hekuri të thatë
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pllaka hekurosëse prej inoksi
 • Me efekt antibakterial
 • Aksesorët: furçë dhe matëse volumi 50 ml

Hekur Dore Me Avull 2ne1 KD1164 1500W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 3000 L.
 • Fuqia: 1500W
 • Depozitë 240 ml
 • Funksion automatik i  fuqishëm i shfryrjes se avullit të vazhdueshëm
 • Fluksi i avullit 25 g/min
 • Koha e ngrohjes: 30 sekonda
 • 10 minuta kohë avulli maksimal
 • 2 në 1: avull dhe funksion hekuri të thatë
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pllaka hekurosëse prej inoksi
 • Me efekt antibakterial
 • Aksesorët: furçë dhe matëse volumi 100 ml

Hekur Qeramik me Avull KD1133 2200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 2900 L.
 • Fuqia: 2200 W
 • Pllakë qeramike
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml
 • Shpejtësia e avullit: 20±5 g/min
 • Madhësia e pllakës: 24,2 x 13,0 cm
 • Funksionet: Hekurosje e thatë / Spërkatje / Avull / Kontroll i ndryshueshëm i avullit / Avull Vertikal
 • Me buton për shpërthim të fuqishëm të avullit momental
 • Me buton për vetëpastrim
 • Kordon 1.6m

Hekur Qeramik Avulli me Depozite KD1120 2400W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 11500 L.Çmimi i tanishëm është: 7500 L.
 • Fuqia: 2400 W
 • Me pompë avulli
 • Pllakë me veshje qeramike
 • Temperatura e rregullueshme me termostat
 • Kapaciteti i rezervuarit të lëvizshëm të ujit: 1.5L
 • Norma e avullit: 38±5 g/min
 • Madhësia e pllakës: 23,7 x 12 cm
 • Me vetëpastrim
 • Buton kyçjeje
 • Funksionet: Hekurosje e thatë / Spërkatje / Avull / Avull Vertikal
 • Me buton për shpërthim momental të fuqishëm të avullit
 • Tregues LED fikur/ndezur/gati
 • Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.8 m

Hekur Qeramik Avulli me Depozite KD1106 2200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 9900 L.Çmimi i tanishëm është: 6400 L.
 • Fuqia: 2200 W
 • Me pompë avulli
 • Pllakë me veshje qeramike
 • Temperatura e rregullueshme me termostat
 • Kapaciteti i rezervuarit të lëvizshëm të ujit: 1.5L
 • Norma e avullit: 30±5 g/min
 • Madhësia e pllakës: 23,3 x 12,2 cm
 • Buton kyçjeje
 • Funksionet: Hekurosje e thatë / Spërkatje / Avull / Avull Vertikal
 • Me buton për shpërthim momental të fuqishëm të avullit
 • Tregues LED fikur/ndezur/gati