VULUTATE DUIRA PARTURENT MIRA Suspedise ullamcorper dis nisl ipsu habitasse nam parturent fusce tique. SHOP

Po shfaqet përfundimi i vetëm

Show sidebar
-24%
Close

Grirese Dore Perimesh DSP KJ3052

L2200
  • Grirese rende dore 3 ne 1 me rrotullim
  • 3 modele te ndryshme thikash
  • Shume funksionale dhe praktike
  • Grini perime, djath, fruta etj.
  • Me bazament qe fiksohet me celes.