Cajnik (19)

Xhezve (36)

Kafetier me shtypje (6)

Filxhane (20)

E ku ka si nje filxhan kafe heret ne mengjes, apo nje filxhn caji ne mbremje apo kur jeni semure. Ne ne HOMESHOP kemi gjithcka qe ju nevojitet duke filluar qe nga xhezvet, mokat, ibriket e deri tek ekspreset. Filxhane dhe cajnike te shumellojshem. Zbuloni gamen e gjere ne dyqanin tone fizik ose online.