Po shfaqen krejt 11 përfundimet

Grillë Zgarë Qymyri Me Ventilator Manual DK221

In stock

Çmimi origjinal qe: 13000 L.Çmimi i tanishëm është: 7500 L.
 • Me ventilator manual fryrjeje
 • Sipërfaqja e pjekjes: 60 x 30 cm
 • Lartësia e rregullueshme
 • Materiali i panelit: Çelik
 • Zgara e sipërme: Inoks special
 • Këmbë të palosshme për transport të lehtë

Grillë Zgarë Qymyri Me Ventilator Manual DK220

In stock

Çmimi origjinal qe: 15000 L.Çmimi i tanishëm është: 9000 L.
 • Me ventilator manual fryrjeje
 • Sipërfaqja e pjekjes: 80 x 30 cm
 • Lartësia e rregullueshme
 • Materiali i panelit: Çelik
 • Zgara e sipërme: Inoks special
 • Këmbë të palosshme për transport të lehtë

Tigan Dysh CA007-F40-Brown DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6800 L.Çmimi i tanishëm është: 4700 L.
Materiali Alumin me 3 shtresa granit Permasat 70*27.5 x 7.5cm Trashesia 4.5mm Ngjyra kafe Bejeni Tuajin me nje klikim 👇

Tigan Dysh CA007-F36-Black DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6000 L.Çmimi i tanishëm është: 4200 L.
Materiali Alumin me 3 shtresa granit Permasat 36*25 x 7.3cm Trashesia 4.5mm Ngjyra e zeze Bejeni Tuajin me nje klikim 👇

Tigan Dysh CA007-F30-Black DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5800 L.Çmimi i tanishëm është: 4000 L.
Materiali Alumin me 3 shtresa granit Permasat 30 x 7.8cm Trashesia 4.5mm Ngjyra e zeze Bejeni Tuajin me nje klikim 👇

Grill Zgare BBQ Qymyri Me Kapak 2017A

In stock

Çmimi origjinal qe: 4900 L.Çmimi i tanishëm është: 3600 L.
 • ✔️Sipërfaqja e gatimit Ø 35 cm në çelik ✔️Lartësia: 40 cm ✔️Valvul ventilimi ✔️Tabaka për marjen e hirit ✔️Dorezë e sipërme mbajtëse

Grill Zgare BBQ Qymyri Me Kapak DK17244

In stock

Çmimi origjinal qe: 21000 L.Çmimi i tanishëm është: 12900 L.
 • ✔️Sipërfaqja e gatimit Ø 60cm në çelik ✔️Lartësia e gatimit: 73.5 cm ✔️Rrjetë për ruajtjen e nxehtësisë 29 x 41,5 cm ✔️Tas dhe kapak prej çeliku të emaluar ✔️Valvula e ventilimit dhe matës i temperaturës ✔️Tabaka për marjen e hirit ✔️Doreza e përparme mbajtëse ✔️Baza me raft magazinimi dhe 2 rrota

Grill Zgare BBQ Qymyri Me Kapak

In stock

Çmimi origjinal qe: 40000 L.Çmimi i tanishëm është: 22000 L.
✔️Prodhuar nga material celiku i plote rezistent ndaj temp te larta ✔️Me porte per rregullimin e zjarrit ✔️Manivel per te regulluar lartesine e zgares ✔️Me kapak me termometer ✔️Raft per te mbajtur erezat ✔️Zgare per te mbajtur ngrohte ✔️Rrota per ta levizur sa me kollaj ✔️Hapese birre

Grill Gize 24x47cm Seria IRON GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 8400 L.Çmimi i tanishëm është: 5990 L.
Grill prej gize e Serisë IRON është zgjedhja ideale për gatimin e mishit ose perimeve falë veshjes natyrale që nuk ngjit, ndërsa është e përshtatshme për përdorim në furrë, oxhak dhe madje edhe direkt në zjarr. Perfekte?

Grill Zgare BBQ Qymyri 44X44X73cm DK2015

In stock

4500 L
 • ✔️Sipërfaqja e gatimit Ø 44 cm në çelik ✔️Lartësia e gatimit: 73.5 cm ✔️Tas prej çeliku të emaluar ✔️Tabaka për marjen e hirit ✔️Baza me 2 rrota

Grill/Tigan Guri Induksion 28×3,9cm Greblon Germany

In stock

Çmimi origjinal qe: 5100 L.Çmimi i tanishëm është: 4600 L.
 • Materiali: Alumin i derdhur
 • Veshja jongjitëse: Greblon gjerman me 3 shtresa
 • Dorezat: Bakelit
 • Diametri: 28 cm
 • Thellësia: 3.9 cm

Barbeque do të thotë shije dhe aromë dhe njerëz të buzëqeshur rreth një tavoline! Të gjithëve u pëlqen një barbeque, pasi është mundësia e përsosur për t’u mbledhur me miqtë dhe familjen tuaj dhe për të pjekur në skarë mishrat, perimet dhe peshkun tuaj të preferuar! Por për ta bërë barbeque të këndshme për skarësin, ju nevojiten pajisjet e nevojshme. Zbuloni tek HOMESHOP.AL zgarat dhe grilat me gaz ose qymyr me cilësi të lartë ose rrjeta skare inoksi të bëra nga materialet më të cilësisë më të lartë për të siguruar pjekjen perfekte. Grilieri i mirë e di që nuk mjafton vetëm një skarë e mirë, por nevojiten edhe të gjitha mjetet e nevojshme për pjekje dhe aksesorët e skarës për ta bërë pjekjen në skarë një proces të këndshëm me rezultate të garantuara që do t’u bëjnë përshtypje mysafirëve tuaj!