Po shfaqet 1–24 nga 26 përfundimegjithsej

Fshese Me Karikim E-Max Arnica NG112010

In stock

23000 L
 • Bateri litium-jon me 8 qeliza 2500 mAh 72 Wh
 • Tregues LED i baterisë
 • Koha e punës: 40 minuta
 • Koha e përdorimit të funksionit Turbo deri në 10 minuta
 • Koha e karikimit të plotë 3.5-4 orë
 • Motori BLDC 400 W
 • Kapacitet i kontejnerit transparent të pluhurit 1,3 L
 • Zbrazje e pluhurave me një lëvizje (Push-Empty)
 • Furçë multifunksionale 2 në 1
 • Majë e ngushtë fshirëse
 • Filtrër anti alergjik HE3LF
 • Tub alumini zgjatues teleskopik
 • Filtër mbrojtës metalik
 • E lehtë për t'u përdorur dhe praktike
 • Dorezë ergonomike
 • Stacion parkimi me funksion karikimi

Fshese Me Karikim Multi Cyclone Arnica Solara

Out of stock

29900 L
 • Bateri litium-jon me 8 qeliza 2500 mAh 72 Wh
 • Koha e punës: 40 minuta
 • Motori BLDC 400 W
 • Teknologji Multi Cyklone
 • Rregullim i shpejtësisë me tre faza
 • Kapacitet i kontejnerit transparent të pluhurit 1,4 L
 • Zbrazje e pluhurave me një lëvizje (Push-Empty)
 • Dritë treguese e përcaktimit të shpejtësisë
 • Dritë treguese e baterisë
 • Furçë qilimi rrotulluese me ndriçim
 • Furçë me ndriçim rrotulluese për dysheme të fortë
 • Tub zgjatues fleksibël
 • Furçë divanësh rrotulluese
 • Furçë multifunksionale 2 në 1
 • Majë e ngushtë fshirëse
 • Filtrër Hepa 10 me mikroqeliza
 • Tub alumini zgjatues teleskopik
 • Filtër mbrojtës metalik
 • E lehtë për t'u përdorur dhe praktike
 • Dorezë ergonomike
 • Funksionimi i qetë, më i ulët se 78db
 • Stacion parkimi me funksion karikimi

Fshese Vakumi Larese/Tharese Tapicerie/Dyshemeje KD2042 DSP Professional

Out of stock

19900 L
 • Fuqia: 800W
 • Shpejtësia e rrotullimit të furçave: 800 RPM
 • 2 rezervuarë uji të lëvizshëm
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit të pastër: 1.35L
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujërave të pista: 1.25L
 • Ngrohës i integruar për tharje më të shpejtë
 • Temperatura e ajrit të nxehtë : 70℃
 • Fuqia thithëse: 18KPA
 • Furça pastrimi me rrotullim të dyfishtë
 • Aksesorët: vegla pastrimi, furçë ajri + zorrë (2,5 m), mbulesë e përparme thithëse uji (për tapete), mbulesë e përparme që thith ujin me kruajtëse (për dysheme të forta), një palë furça me rul me gëzof dhe furça me rul të drejtë secila
 • Ideale për ata që kanë kafshë shtëpiake ose fëmijë të vegjël

Fshese Vakumi Larese Tapicerie KD2041 DSP Professional

In stock

11990 L
 • Fuqia: 450W
 • Fuqia thithëse: 11KPA
 • Fuqia maksimale e absorbimit: ≥40 W
 • Rrjedha maksimale e ajrit: ≥10L/S
 • Shkalla e shkarkimit të ujit (furça e madhe/e vogël ): 400/370  ml/min
 • Klasa e mbrojtjes nga uji: IPX4
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit të pastër: 1080ml
 • Kapaciteti i rezervuarit të mbeturinave: 850ml
 • Materiali i rezervuarit të ujit: Plastikë polimere ABS
 • Tubi spiral: diametri 32 mm, gjatësia 1.2 m
 • Zhurmë e ulët ≤80 dB
 • Gjatësia e kabllit: 7.0M
 • Ideal për ata që kanë kafshë shtëpiake

Fshese Me Korrent 600W KD2040 DSP Professional

In stock

8000 L
 
 • Fuqia: 600W
 • Shkalla e vakumit: ≥18KPA
 • Energji thithëse ekuivalente me 1500 W
 • Klasë A++ energjie
 • Lloji i filtrit dalës me efikasitet të lartë ( filtër i imët)
 • Filtër i lashëm
 • Materiali i trupit: Plastikë Polimere ABS
 • Vëllimi i enës së pluhurit: 0,8 L
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pastrimi i kontejnerëve me një lëvizje
 • Aksesorë: Furçë e dyshemesë, grykë e ngushtë, grykë divan/dyshek
 • Kokë e palosshme për pastrim të lehtë nën tavolina dhe mobilje
 • Qëndrim në këmbë
 • Gjatësia e kordonit të rrymës: 7m
 • Përmasat: 109 x 21.5 x 17.5 cm
 • Pesha: vetëm 1.7 kg

Fshese Me Korrent 1600W KD2038 DSP Professional

In stock

11200 L
 • Fuqia: 1300W
 • Kapaciteti: 3.5 L
 • Fuqia thithëse: 21KPA
 • Pa qese
 • Mikrofiltër sfungjeri që lahet;
 • Tub teleskopik metalik që hapet (46 + 38cm);
 • Furça për dysheme & qilima;
 • Gyp fleksibël 1,5 m
 • Çelës me pedal  për mbledhje teli  automatik
 • Zhurmë e ulët
 • Gjatësia e kabllit: 7.0M

Fshese Me Korrent KD2031 DSP Professional

In stock

7000 L
 
 • Fuqia: 600W
 • Shkalla e vakumit: ≥16KPA
 • Energji thithëse ekuivalente me 1400 W
 • Klasë A energjie
 • Lloji i filtrit dalës me efikasitet të lartë( filtër i imët)
 • Materiali i trupit: Plastikë Polimere ABS
 • Vëllimi i enës së pluhurit: 0,8 L
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pastrimi i kontejnerëve me një lëvizje
 • Aksesorë: Furçë e dyshemesë, grykë e ngushtë
 • Qëndrim në këmbë

Robot Pastrimi Me Navigim Experobot 3D C200 Enther®

In stock

14990 L
 • 6 modalitete pastrimi
 • Me bateri të karikueshme 2600 mAh
 • Dy orë pune
 • Kur mbaron bateria kthehet vetë në bazë dhe karikohet
 • Navigim inteligjent me sensore infrared
 • Nuk ngec asnjëherë dhe shkon kudo
 • Futet edhe poshtë mobiljeve
 • Depozitë pluhuri 0.5 Litra
 • Zhurmë minimale poshtë 55 db

Robot Pastrimi Hausberg HB-3005 20w autonomi 2 ore

In stock

14000 L
 • Siperfaqe e pastruar me nje karikim: 90-120m²
 • Aplikacioni celular Wi-Fi
 • Kontrolli i aplikacionit
 • Komandat zanore
 • Sensorë kundër rrotullimit
 • Planifikimi
 • Pastrim sistematik
 • Pastrim i pikës fikse
 • Enë pluhuri 350 ml
 • Alarmi i baterisë së ulët
 • Autonomia: deri në 2 orë
 • Koha e karikimit të parë: 6 orë
 • Niveli i zhurmës: 65 dB

Pastrues me Avull Sterilizues 1250W KD2036 DSP Professional

In stock

5990 L
 • Sterilizoni ambjentet tuaja, makinat, orendite ne kohe rekord. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim Fuqia 1250w Depozita ujit 350ml Sasia e avullit 20g/min Fillon per 20 sekonda Koha e avullit: nje mbushje rreth 18 minuta Kabull 5 m Aksesore: koke pllake me 2 peceta, koke e vogel me pecete, mase uji, koke e vogel me furca, maje e holle, majë e perthyer.

Fshese me Karikim DC-901 ACUM INC USA

Out of stock

16000 L
 • Fuqia thithëse: 23 KPa Kapaciteti i baterisë Li-Jon: 2000 mAh Koha e karkimit: 90 minuta Koha e punës: 40 minuta Sistem filtrimi me 4 stade Kapaciteti i koshit mbledhës: 0.6L 6 aksesorë Kokë speciale antimyk/antibakteriale për dyshekë Kokë speciale turbo për qimet e kafshëve shtëpiake
 

Fshese Korenti Vertikale Tria Pro 850W ET13312 Arnica

In stock

5990 L
Fuqia: 850 W
Pa qese
• Dorezë e palosshme e patentuar
• Tub teleskopik i rregullueshëm i patentuar
• Sistemi thithës 3 stador
• Enë praktike pastrimi
• Filter Hepa dhe Mikro filter antialergjik
• Kabllo: 6 m
• Arritja: 7 m
• Me 3 koka aksesorë
 

Fshese Korenti Arnica Tayfun 2400W ET15102

In stock

10990 L
 • Fuqia: 2400 W Përdorim me depozitë me ose pa ujë                                                                                                        Filtër i lashëm Lëvizshmëri e pakufizuar Kokë  me majë të ngushtë Komandim me  pedale                                                                                                                                  Buton ndez/fik ergonomik Filtri prej cope të lashme Konstrukt plastike polimere Kokë për pastrimin e divanëve Kabllo: 5 m

Fshese Per Pluhur/Lengje Hydra 2400W Arnica AA144B

In stock

18000 L
 • Fuqia: 2400 W
 • Materiali i tubit: Plastike
 • Kapaciteti minimal i ujit – 3 L
 • Kapaciteti maksimal i ujit – 12 L
 • Furçë rrotulluese për pastrim të thellë
 • Aksesorë për qilima dhe perde
 • Gjatesia e kabllit- 6 M
 

Fshese Me Korent Cyclone Max Tesla Arnica ET14310

In stock

24900 L
 • Fuqia e motorit TESLA: 750 W
 • Fuqia thithëse sa një fshesë 2500W
  • Rregullim ergonomik i fuqisë së thithjes
  • Bllokim sigurie me 3 funksione
  • Teknologji Cyclone Max
  • Dorezë ergonomike
  • Montim/çmontim praktik i depozitës
  Butoni ndezës me këmbë
  Butoni i mbështjelljes së kabllit me këmbë
  • Tub me fund të ngushtë, furçë perde , aparat për pastrimin e mobiljeve
  • Furçë turbo që rrotullohet dhe largon papastërtitë e futura thellë në tapete.
  • Tub thithës teleskopik i patentuar 84 cm
  • Filtër HEPA që lahet
  • Kapaciteti i depozitës së pluhurit 3 lt
  • Sistem filtri me 3 faza shumë efikase HE3LF
  • Filtër mbrojtës i motorit që lahet
  • Zona e arritjes 8 metra

Fshese me Korent me Uje Arnica Pika ET14410

In stock

15500 L
 • •750 W • Klasa energjitike A • Kokë e ngushtë, kokë për pastrimin e sediljeve, furçë për perde • Me performancë të lartë thithjeje •Tub thithës teleskopik •Kabllo: 5m • Zona e arritjes: 8 m •Mbështjellës automatik i kordonit •Filtër AFS që mund të lahet •Enë pluhuri 2.5 litra • Niveli i zhurmës 75 DBA

Fshese ARNICA Click Klak 600W ET13330

In stock

6500 L
• Fuqia:600 W • Klasë A energjie • Sistem filtrash Hepa • Rezervuari i pluhurit 1.3L • Tub i ngushtë, furçë perde, aparati për pastrimin e divanëve • Tub zgjatues • Dizajn elegant ergonomik • Energji thithëse ekuivalente me 1800 W • Lidhëse për mbështjelljen e kabllove • Qëndrim në këmbë • Kabllo: 5 m

Fshese me Korent 2800W Sonifer SF2222

In stock

13500 L
  • Fuqia motorike: 2800 W
  • Fuqia e aspirimit 350 Kpa
  • Sistemi i filtrave me 4 faza me filtër HEPA
  • Sistem thithjeje i teknologjisw Multi Ciklon
  • Kapaciteti i enws sw pluhurit 4.0 L
  • Rregullator i fuqisë thithëse
  • Mbledhje automatike e kabllit
  • Tub teleskopik  çeliku
  • Aksesorë: furça për dysheme, qilima, me majë të hollë
   Gyp fleksibël me hapje të ajrit në dorezë
   Filtër Hepa që lahet

Fshese me Karikim KD2023 DSP Professional

In stock

11000 L
 
 • Fuqia: 120W
 • Kapaciteti i baterise litium-jon: 2200 mAh
 • Koha e karikimit të baterisë 4 orë
 • Jetëgjatësia e baterisë 40 minuta
 • Koha e punws: 40 Min me shpejtësi të ulët, 20 Min me shpejtësi të lartë
 • Lloji i filtrit dalës HEPA ( filtër i imët)
 • Numri i furçave të përfshira 3
 • Materiali i trupit Plastike
 • Vëllimi i enës sw pluhurit: 0,8 L
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Pastrimi i kontejnerëve me një prekje
 • Furçë rrotulluese
 • Grykë e çarë
 • Sistem kompakt për ruajtje dhe karikim
 • Përshtatës AC

Fshese Thithese/Fryrese Perdorim Thate/Uje 1200W KD2035 DSP Professional

In stock

9990 L
✔️Fuqia: 1200 W ✔️Kapaciteti i enës së pluhurit: 20L ✔️Funksioni: Pëdorim i thatë ose me ujë ✔️Filtër që lahet ✔️Aksesorët: ✔️Tub metalik i rregullueshëm 44cm ✔️Furça e dyshemesë ✔️Furçë mobiljesh ✔️Thithje e sheshtë ✔️Tub spiral 1.2 metra ✔️Kabllo rryme 4 metër

Fshese Me Korent Multi Ciklon 1400W KD2014 DSP Professional

Out of stock

7900 L
 • Fuqia: 1400W Kapaciteti: 3 L Tub teleskopik metalik (40 + 40cm); Furça plastike për dysheme & qilima; Sistemi multi-ciklon; Gyp fleksibël me hapje të ajrit në dorezë; Filtër që lahet; Çelës me pedal dhe mbledhje teli  automatik                                                                                          Zhurmë e ulët                                                                                                                                                Teknologji inovative Multi Ciklon

Fshese ARNICA MERLIN PRO 1000W ET13212

In stock

5900 L
 •    Fuqia: 1000W • Klasë A energjie
 • Fuqi thithëse sa një fshesë 2000W • Sistem filtrash Hepa • Rezervuari i pluhurit lahet me ujë • Tub i ngushtë, furçë perde, aparati për pastrimin e divanëve • Tub zgjatues • Dizajn elegant ergonomik • Qëndrim në këmbë • Kabllo: 5 m

FSHESE LARESE ARNICA HYDRA RAIN 2400W ET12101

In stock

23900 L
 •  Fuqia 2400 W • Filter Hepa 13 • Fshin, lan dhe aromatizon njëkohësisht •  Koka larëse  tw mëdha dhe të vogla • Sistem të veçantë filtrimi të ujit • Komandim me pedale që nuk ju detyron të përkuleni • Tub spiral tip fizamonike • Furçë për perde • Aparat pastrimi shumëfunksional • Shampo e veçantë për qilima • Kabllo: 6 m

Fshese Me Korent Me Filter Uji BORA7000 2400W ARNICA

In stock

26000 L
 • Fuqia motorike 2400 Watt
 • Sistem special i filtrit të ujit
 • Rregullimi i fuqisë elektronike të thithjes
 • Tub i ngushtë fundor, furçë perde, aparate pastrimi divanësh
 • Kokë pastrimi me pedal dhe bazë metali
 • Trup i veçantë i filtrit të ujit+ filtër i lashëm motori
 • Tub i veçantë thithës teleskopik
 • Filtër HEPA
 • Mbledhës automatik i kabllit
 • Furçë turbo
 • Mini furçë turbo
 • Furça  parketi dhe  dyshemeje
 • Tub çeliku special
 • Rrota gome pa zhurmë
 • Parfum për aromatizimin e ajrit