Po shfaqet 1–24 nga 36 përfundimegjithsej

Beres Kokoshkash/Popkorn 3L 1200W KA2018 DSP Professional

In stock

4000 L
 
 • Fuqia: 1200 W
 • Kapaciteti i tasit: 3L
 • Duhen vetëm 2-4 minuta për kokoshka të freskëta
 • Shpejtë dhe efikas, kursim energjie dhe mbrojtje të mjedisit
 • I shëndetshëm dhe i lehtë për t'u përdorur!
 

BERES VAFLASH/WAFFLES 1000W KC1144 DSP Professional

In stock

2700 L
 • Fuqia: 1000W
 • Pllaka me forme waffles;
 • Pllakë me shtresë jo-ngjitëse për pastrim të lehtë;
 • Panel që nuk nxehet
 • Lidhja e korentit është e fshehur;
 • Fuqia e nxehtesise kontrollohet nga termostati;
 • Qëndron në këmbë për ruajtje kompakte dhe kursim hapësire;
 • Këmbët rezistente ndaj rreshqitjes;
 • Siguri termike me vetstakim

BERES VAFLASH/WAFFLES 1400W KC1160 DSP Professional

Out of stock

3500 L
 • ✔️ Fuqia: 1400 W ✔️Drita treguese të gatishmërisë për gatim ✔️Trupi plastik polimere ✔️Veshje jo ngjitëse ✔️Mbrojtje nga mbinxehja ✔️Këmbë që nuk rrëshqasin ✔️Madhësia e pllakës: 25.4*21.5cm për 4 vafla njëkohësisht

BERES VAFLASH/WAFFLES 750W KC1058 DSP Professional

In stock

2500 L
Ofroni waffles te shijshme dhe të shëndetshme për ju dhe fëmijët tuaj, me përbërës që keni zgjedhur me tostin e ri KC1058 nga DSP. Doreza e bërë nga materiali rezistent ndaj nxehtësisë ju mbron, ndërsa sipërfaqja e saj jo ngjitëse e bën pastrimin e saj një loje. Vendosni fruta , akullore , reçel ose çfarëdo që dëshironi dhe bëni një tortë ëndërr ,  kufiri është imagjinata juaj .

BERES VAFLASH/WAFFLES 850W KC1048 DSP Professional

In stock

3300 L
 • Fuqia: 850W Pllaka me shtrese jo ngjitëse për pastrim të lehtë; Mbeshtjellje me prekje të ftohtë; Ndezja dhe dritat e gatshme kontrollohen nga termostati; Qëndron në këmbë për ruajtje kompakte dhe kursim hapësire; Këmbë që nuk rrëshqasin Ndërprerje termike e sigurisë dhe termo siguresë

BERES VAFLASH/WAFFLES KC1168 800W DSP Professional

In stock

2300 L
 • Fuqia: 700-800 W Madhësia e pjatës: 21,5*12,5 cm 2 copa pjata vafle fikse Pllaka me veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtë Mbulesa material rezistent ndaj temperaturës së lartë Tregues i fuqisë dhe ndezjes Kontroll automatik i temperaturës Qendrim në këmbë për kursim vendi Dorezë antitermike kundër djegies Këmbë që nuk rrëshqasin

Grill BBQ Tostiere KB1083 1600 W DSP Professional

In stock

4900 L
Rreth Produktit Grill BBQ Tostiere KB1083 1600 W Me këtë grill ju mund të shijoni lloje të ndryshme ushqimesh me

Grill BBQ Zgare KB1057 2000W DSP Professional

In stock

4200 L
Rreth Produktit Grill BBQ Zgare KB1057 2000W Me këtë grill ju mund të shijoni lloje të ndryshme ushqimesh me një

Grill Zgare e Shendetshme KB1082 2000w DSP Professional

In stock

5900 L
Rreth Produktit Grill Zgare e Shendetshme KB1082 Me këtë Grill te fuqishem 200w ju mund të shijoni lloje të ndryshme

Multicooker KC3040 Multikuker 4NË1 1400W DSP PROFESSIONAL

In stock

9900 L
Fuqia: 1400 W Paneli: Çelik special i presuar Materiali i pllakës ngrohëse : Alumin i derdhur Temperaturë e kontrollueshme: 60-230 ℃ Temperaturë me 4 shkallë: mbajtje ngrohtë / gatim i ngadaltë / gatime në avull / skarë Përmasat e skarës së sheshtë dhe asaj të mishit: 39x 24x 3.3 cm Madhësia e tavës së thellë: 41x 24.5x 8 cm Madhësia e skarës për avull: 31x21x 0.5 cm Enët çmontohen kollaj për t'u përdorur dhe për t'u pastruar lehtësisht Funksioni: skuqje, pjekje, avull, zierje Mbrojtje nga mbinxehja Aksesorët: tavë e thellë, skarë avulli prej inoksi, skarë e sheshtë, skarë bifteku

Pjekese Biskotash/Petullash/Vaflash 4ne1 750W KC1131 DSP Professional

Available on backorder

2700 L
 • Fuqia: 750W
 • 4 Pllaka të ndryshme në 1 paisje;
 • Plakat ndryshone me shtypjen e një butoni
 • Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë;
 • Veshje me prekje të ftohtë;
 • Lidhja e korentit është e sigurtë
 • Fuqia e nxehtesise kontrollohet nga termostati;
 • Qëndron në këmbë për ruajtje kompakte dhe kursim hapësire;
 • Këmbë kundër rreshqitjes;
 • Siguri termike me vetstakim

Pjekese Krepash 1200W KC3018 DSP Professional

In stock

3600 L
 • Fuqia: 1200W
 • Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë;
 • Veshje me prekje të ftohtë;
 • Lidhja e korentit është e sigurtë;
 • Fuqia e nxehtesise kontrollohet nga termostati;
 • Siguria termike me vetstakim
 • Diametri i pllakës: 30cm;

Pjekese Krepash 650W KC3016 DSP Professional

In stock

2100 L
 • Fuqia: 650W
 • Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë;
 • Veshje me prekje të ftohtë;
 • Lidhja e korentit është e sigurtë;
 • Fuqia e nxehtesisë kontrollohet nga termostati;
 • Siguri termike me vetstakim
 • Diametri i pllakës: 20cm;

Pjekese Petullash/Biskotash 2ne1 700W KC1103 DSP Professional

Out of stock

2700 L
 • Fuqia: 700W
 • 2 sete pllakash që ndërrohen me shtypjen e një butoni
 • Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë;
 • Veshje me prekje të ftohtë;
 • Lidhja e korentit është e sigurtë;
 • Fuqia e dritave kontrollohet nga termostati;
 • Qëndron në këmbë për ruajtje kompakte dhe kursim hapësire;
 • Këmbët rezistente ndaj rreshqitjes;
 • Siguri termike me vetstakim

Skare/Grill/ Tostiere 2000W R2684 RAF

In stock

5990 L
 • -Fuqia: 2000 W
 • -Temperaturë e rregullueshme
 • -Doreza që nuk nxehen gjatë pjekjes
 • -Lloji i pllakave me veshje jo-ngjitëse -Tregues i gatishmërisë për gatim -Dimensionet : 30x35x35 cm
 • -Hapje 180 gradë
 • -Rregullim i lartësisë së pllakave sipas trashësisë së ushqimit që piqni

Thekese Buke Toaster 1400W KC2046 DSP Professional

In stock

3300 L
 • Fuqia: 1400 W Thekëse buke e ftohtë ne prekje për 4 feta Madhësia e folesë: 25.2x3.2x11.5cm Me buton anullimi, ringrohjeje dhe shkrirjeje Dalje automatike e bukës së thekur dhe mbyllje automatike 7 opsione të temperaturës Fole e gjerë me sistem automatik centrimi Funksion kundër bllokimit Ruajtja e kordonit nën bazë Këmbë gome kundër rrëshqitjes Kompakt dhe i lëvizshëm

Thekese Buke Toaster 850W KC2045 DSP Professional

In stock

2990 L
 • Fuqia: 700-850 W Thekëse buke e ftohtë ne prekje me 2 feta Madhësia e folesë: 13.5x3.8x12.0 cm Me buton anullimi, ringrohjeje dhe shkrirjeje Dalje automatike e bukës së thekur dhe mbyllje automatike 7 opsione të temperaturës Fole e gjerë me sistem automatik centrimi Funksion kundër bllokimit Ruajtja e kordonit nën bazë Këmbë gome kundër rrëshqitjes Kompakt dhe i lëvizshëm

Tostier Arepa 1200w KC1228 DSP Professional

In stock

4500 L
Karakteristikat e Arepas Arepa është një petë e sheshtë, e rrumbullakët, pa maja me kokrra misri të njomur, të bluar, ose

Tostier Minigrill 800W RED COPPER

Out of stock

1900 L
 
 • Colour Red
  Material Copper
  Item dimensions L x W x H 36.7 x 10.5 x 14.5 centimetres
  Item weight 1.4 Kilograms
  Brand Red Copper

Tostier/Grill 180º AROMA GREY 1000W ESTIA GR

In stock

4700 L
 • Tostier/Grill 180º AROMA GREY 1000W ESTIA GR është një zgjedhje e mrekullueshme për ju që kërkoni një pjekëse elektrike ekonomike dhe praktike. Mund ta përdorni për të pjekur në skarë ushqime të tjera përveç tosteve dhe sanduiceve, si mish dhe perime Ka tregues të funksionimit dhe temperaturës. Ka një bazë që nuk rrëshqet.
 

Tostiere AROMA GREY 750W ESTIA GR

In stock

3900 L
 • Ngjyrë
Gri
Lloji Toster
I papërshkueshëm nga yndyra po
Ruajtja e kabllove po
Fuqia 750 W
Garancia 2 vjet
Grupimi Aroma gri
Llambat Funksionimi / Arritja e temperaturës
 

Tostiere Grill 1400w KC1177 DSP Professional

In stock

3500 L
Rreth Produktit Tostiere Grill 1400w KC1177 Me këtë toster ju mund të shijoni lloje të ndryshme ushqimesh me një pajisje

Tostiere Grill 800w KC1170 DSP Professional

In stock

1990 L
Rreth Produktit Tostiere Grill 800w KC1170 Me këtë toster ju mund të shijoni lloje të ndryshme ushqimesh me një pajisje

Tostiere Grill 900w KC1212 DSP Professional

In stock

3200 L
Rreth Produktit Tostiere Grill 900w KC1212 Me këtë toster ju mund të shijoni lloje të ndryshme ushqimesh me një pajisje