Po shfaqet 1–24 nga 33 përfundimegjithsej

Blender Me Ngrohje KJ2055 1400W DSP Professional

In stock

15500 L
Fuqia: 1400 W Kapaciteti i enës: 1.75L Motor 100% bakër i pastër. Shpejtësia: 22,000-25,000 RPM. Shpejtësisë e ndryshueshme. Programim për: Smuth, Fruta të thata, Kokteile, Salca, Supa, Ushqim bebesh, Qumësht, Salca të ftohta, etj. Funksionet: Smoothie, Copëtim akulli, Bluarje, Puls. Funksioni i ngrohjes: 800 W Makina ka një funksion të ndezjes së butë. Pajisja ka system të dyfishtë të sigurisë, fiket automatikisht kur hiqet kapaku ose ena. 6 tehe prerëse çeliku SUS420 bëjnë gjithcka në pak sekonda. Kushineta të dyfishta metalike me cilësi të lartë NSK Mekanizëm bluarës krejtësisht metalik. Guarnicione kundër rrjedhjeve fluorine super cilësore Zhurmë e ulët nën 80DB +/-5DB. Teknologji innovative e sensorit të motorit Hall.

Blender AROMA GREY 500W Me Ene Qelqi 1.5lt ESTIA GR

In stock

8900 L
Me motor te fuqishem dhe silencioz prej bakri te paster.
Mbyllja Çaktivizimi automatik duke hequr enën
Ngjyrë Gri
Lloji Blender
Baza Kundër rrëshqitjes
Ajo ka 2 shpejtësi funksionimi & lëvizje me puls / 4 tehe çelik inox
Fuqia 500 W
Garancia 2 vjet
Grupi Aroma gri
Treguesi i nivelit po
Kapak po
 

Blender dhe Mulli 2n1 KJ2095 600W DSP Professional

In stock

6900 L
Fuqia: 600W Gote përzierje qelqi 1.5L Gote bluarje 0.2L                                                                                                                                Kapaciteti ne bluarje: 200g Motor 100% bakri i paster 7635 Materiali i teheve S / S: SUS304  + 430                                                                                              Materili i panelit prej plastike polimere ABS                                                                                  Celës me 2 shpejtësi                                                                                                                                  Buton Pulse Set Dy në Një (grirje/përzierje dhe bluarje)

Blender dhe Mulli 2ne1 KJ2020 300W DSP Professional

Out of stock

4900 L
Fuqia: 300W Gote përzierje PC 1.5L Gote bluarje 0.2L                                                                                                                               Kapaciteti ne bluarje: 200g Motor 100% bakri i paster Materiali i teheve S / S: SUS304  + 430                                                                                            Materili i panelit prej plastike polimere ABS                                                                                  Celës me 2 shpejtësi                                                                                                                                  Buton Pulse Set Dy në Një (grirje/përzierje dhe bluarje)                                                                                    Me kupë portative sportive 500ml; Me dritë LED zbukuruese rreth çelësit;

Blender dore 1500w Katana 15B Me Gote Cecotec

Available on backorder

6490 L

Katana 15  B Blender dore me 1500 W dhe 4 tehe të zeza shumë të forta të veshura me titan për të përzier edhe ushqimet më të forta. Me PerreoMove, një sistem që lëviz tehet lart e poshtë për t'u përzier më shumë me më pak përpjekje. Këmbë XL tepër e gjatë, kapuç kundër spërkatjes, përzgjedhës progresiv i shpejtësisë me funksion Turbo dhe një gotë 800 ml me kapak.

Blender Dore Arnica Panna 1200W GH21580

In stock

4900 L
• Performancë e fuqishme e turbo 1200 W • Tehe çeliku inox • Sistemi i shpejtësisë me dy nivele • Funksioni turbo • Dizajn ergonomik • Sistemi i çelësit Easytouch • Lehtësi në kapje, dorezë e sigurt trajtimi • Sistemi i heqjes së aksesorëve me kthesë të lehtë • Thika çeliku inox • Në aksesorët që mund të lahen në pjatalarëse

Blender Dore AROMA GREY 400W ESTIA GR

In stock

3400 L
Ngjyrë Gri
Lloji Blender dore
Ajo ka 2 tehe çelik inox me shumë funksione / Bosht metalik i ndashëm
Fuqia 400 W
Doreza Ergonomike
Garancia 2 vjet
Modeli Aroma Grey

Blender Dore KM1020 800W DSP Professional

In stock

2900 L
Fuqia: 800W Shpejtësi e ndryshueshme me 12 nivele Buton Turbo Thikë me 4 tehe SS Funksion kundër spërkatjes  

Blender dore KM1024 400w DSP Professional me gote

In stock

2900 L
  • Fuqia: 400 WMe 2 shpejtësi Kapaciteti i gotës: 800 ml Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje

Blender dore KM1052 1000w DSP Professional

In stock

3500 L
Fuqia: 1000 W
Motor bakri DC2737;
Shufra për përzierje çeliku inox, e ndashme ;
Teh çeliku inox;
Shpejtësia e ndryshueshme pa shkallë;

Blender Dore KM1072 200W DSP Professional

In stock

1800 L
  Blender dore I fuqishem, i thjeshte dhe shume praktik. Mund te pregatitni supen,  smuth, salca, marmalad, majonez etj I cmontohet thika per pastrim sa me te shpejte dhe depozitohet lehte.

Blender Dore KM1081 800W DSP Professional

In stock

2600 L
✔️Fuqia: 800 W ✔️Motorr DC 8112 bakër i plotë ✔️Materiali: ABS & çelik inox ✔️Dy shpejtësi te modifikueshme ✔️Thika inox SS304 me 2 tehe ✔️Pjesë të ndashme SS201 për përdorim dhe pastrim të lehtëBlender

Blender Dore KM1094 200W DSP Professional

In stock

1800 L
✔️Fuqia: 200 W ✔️Motorr DC 5512 bakër i plotë ✔️Materiali: ABS & çelik inox ✔️Një shpejtësi ✔️Teh inox SS304 ✔️Pjesë të ndashme SS201 për përdorim dhe pastrim të lehtë

Blender dore KM1117 600w DSP Professional

In stock

2900 L
  • Fuqia: 600 WMe 2 shpejtësiMe thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje

Blender dore KM1150 1000w DSP Professional

In stock

2500 L
Fuqia: 1000 W
Me rregullator  shpejtësie
7812 motor tërësisht bakri
Materiali: çelik inox ABS+
Dy tehe çeliku inox
Koke çeliku inox i ndashëm

Blender KJ2002 350W DSP Professional

Out of stock

3300 L
Fuqia: 350 W Kapaciteti: 1.5 L Enë plastike dhe mulli për fruta të thata 2 Shpejtësi dhe funksion Puls Celës sigurie Tehe prej çeliku inox Thërrmim  akull Kontrolli ndaj mbinxehjes

Blender KJ2003 350W DSP Professional

Out of stock

4900 L
Fuqia: 350W                                                                                                                                                            Kapaciteti i enës prej qelqi: 1.5L                                                                                                                    Motor 100% bakri i paster Celës me 2 shpejtësi dhe impuls. I sigurt për laresën e enëve Tehe prej çelik inoks SUS Materiali: Plastikë polimere

Blender KJ2093 500W DSP Professional

In stock

3800 L
Fuqia: 500W Kapaciteti i enës prej qelqi: 1.5L Motor 100% bakri i paster 7025 Celës me 2 shpejtësi dhe impuls. I sigurt për laresën e enëve Tehe prej çelik inoks SUS Materiali: Plastikë polimere

Blender Me Tehe Titani 11833 1000W ESTIA GR

In stock

14900 L
  • Ka 3 funksione Pulse, Smoothie dhe Ice Crushing
  • Me 6 tehe prej titani
  • Me një enë qelqi 1.5L, e cila përfshin një vrimë për shtimin e lëngjeve dhe një matës kapak
  • Me kontrollues shpejtësie me shumë pozicione
  • Bazë jo rrëshqitëse me venduza silikoni
  • Fuqia: 1000 W
 

Blender Set 3ne1 Diva GH21590 1200W Arnica

In stock

6900 L
• Fuqia 1200 W • 2 sete tehe SS çeliku inox • Sistemi i shpejtësisë me dy nivele • Buton turbo • Dizajn ergonomik me çelës  Easytouch • Dorezë e sigurt • Sistem i heqjes së aksesorëve me lëvizje të lehtë • Thika çeliku inox special • Aksesorë që mund të lahen në pjatalarëse

Blender Set 3ne1 KM1146 1000W DSP Professional

In stock

3900 L
  Fuqia: 100W Motor bakri të pastër 2 tehe SS çeliku special Shpejtësi e rregullueshme Buton Turbo Rrahëse veze inoksi Gotë 0.7 L RRAHSE VEZE INOKS

Blender Set 3ne1 Panna GH21560 1200W Arnica

In stock

5900 L
• Fuqia 1200 W • 2 sete tehe SS çeliku inox • Sistemi i shpejtësisë me dy nivele • Buton turbo • Dizajn ergonomik me çelës  Easytouch • Dorezë e sigurt • Sistem i heqjes së aksesorëve me lëvizje të lehtë • Thika çeliku inox special • Aksesorë që mund të lahen në pjatalarëse

Blender Set 4 në 1 KM1040 700w DSP PROFESSIONAL

Out of stock

5500 L
Fuqia: 700 W Kapaciteti i gotës: 500 ml Kapaciteti i eneës mikser:  500 ml Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje    

Blender Set 4 në 1 KM1091 400W DSP PROFESSIONAL NEW

In stock

3600 L
Fuqia: 400 W Motori: DC 5712 me bakër të pastër Pjesët plastike: plastikë polimere ABS Pjesët metalike: inoks Tehet S/S: çelik special Me 2 shpejtësi Rrahese vezësh: çelik special Kapaciteti i gotës: 700 ml Kapaciteti i eneës mikser:  500 ml Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje