Po shfaqen krejt 2 përfundimet

Aparat Avulli Pastrim Fytyre F70011 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3500 L.Çmimi i tanishëm është: 1990 L.
Fuqia: 150 W Kapaciteti i enës së ujit: 60 ml Fluksi i avullit: 218 ml/h Paralarmëron kur duhet shtuar ujë Aksesorët: Maske per fytyrën, maskë për gushën

Set 9ne1 Per Pedikyr Manikyr E70003 DSP Professional

In stock

2500 L
Set 9ne1 Per Pedikyr Manikyr E70003 është pajisja  e vetme që ju nevojitet. Falë fuksioneve te shumta qe kryen, kjo

Kujdesi ndaj lëkurës nuk është vetëm një aspekt i rëndësishëm estetik, por edhe një çështje e rëndësishme shëndeti.  Për këto arsye është thelbësore të ndiqni një rutinë natyrale të kujdesit të lëkurës dhe të kujdeseni për lëkurën tuaj pëditë si edhe për çdo gjë tjetër.

Me pajisjet tona ju mund të ndiqni një rutinë të thjeshtë ditore të kujdesit të lëkurës për të siguruar një shëndet të mirë, shkëlqim natyral dhe pamje pa probleme të lëkurës. Kjo rutinë e kujdesit të lëkurës mund të ndiqet edhe nga komoditeti i shtëpisë tuaj me pajisjet që do të gjeni në HOMESHOP.AL.

Produktet tona janë krejtësisht natyrale pa kimikate, pa sulfate, pa toksina dhe miqësore me mjedisin. Pajisjet tona kanë një dizajn shumë modern dhe gjithashtu vinë në paketime shume elegante dhe praktike që e bën ruajtjen dhe transportin e aksesorëve shumë të kollajtë.
Në HOMESHOP.AL do të gjeni gjithçka në çmimin dhe cilësinë më të mirë!