Po shfaqet 1–24 nga 25 përfundimegjithsej

Aparat Ekspres Kapsula Kafe Bluar KA3046 1450W 19 Bar DSP Professional

In stock

14400 L
Fuqia: 1450W                                                                                                                                                Punon me çdo lloj kapsule të tregut dhe me kafe të bluar Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L Rezervuar uji i lëvizshëm transaprent Pompë: 19 bar                                                                                                                                                          Ngrohet për 25 sekonda Futni dhe nxirrni kapsulën manualisht Tregues kur është gati për përdorim Me sistem kursimi të energjisë

Aparat Kafe Turke Filter 2ne1 KA3049 2 x 400W DSP Professional

In stock

6900 L
  Zbuloni komoditetin dhe shijen e fundit të kafesë tradicionale  me Aparat Kafe Turke Filter 2ne1 KA3049 nga DSP Professional!

Aparat Kafe Turke Filter KA3047 400W DSP Professional

In stock

4000 L
Fuqia: 400W Kapaciteti: 250ml  do të thotë bën 4 filxhanë njëherësh Me funksion parandalimi të djegies në të thatë                                                                              Sinjalizues me dritë: ndezur / fikur dhe filloi/mbaroi procesi                                                  Me mbrojtje nga derdhja                                                                                                                          Filtri i përhershëm i stilit kon Me treguesi të nivelit të ujit në rezervuar Gotë plastike rezistente ndaj nxehtësisë

Ekspres dhe Makiato KA3104 1350W 20Bar DSP Professional

In stock

18000 L
 • Fuqia: 1350 W
 • Pompë: 120 bar
 • Pompë italiane: ULKA
 • Panel kontrollit: Ekran me prekje
 • Veshja e panelit të jashtëm: inox
 • Mund të bëjë kafe ose avull
 • Depozita e ujit transparente e ndashme 1.0L
 • Depozita e qumeshtit transparente e ndashme 0.7L
 • 6 butona: ON/OFF, për një filxhan/dy filxhane, për avullin dhe konfigurimin
 • Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht
 • Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë
 • Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për super cilësi të kafesë
 • I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt
 • Gryka e shkumës e shkëputshme
 • Tabaka pikuese për pastrim të lehtë
 • Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë
 • Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit
 • Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes së bluar

Ekspres Kafe KA3065 1450W 15Bar DSP Professional

In stock

14000 L
 • Fuqia: 1450 W
 • Pompë: 15 bar
 • Pompë italiane: ULKA
 • Panel kontrollit: Ekran me prekje
 • Veshja e panelit të jashtëm: inox
 • Mund të bëjë kafe ose avull
 • Depozita e ujit transparente e ndashme 1 L
 • Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht
 • Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë
 • Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për super cilësi të kafesë
 • I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt
 • Gryka e shkumës e shkëputshme                                                                                                      Tabaka pikuese për pastrim të lehtë
 • Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë
 • Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit
 • Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes së bluar

Ekspres me Kafe te Bluar KA3028 850W 15Bar DSP Professional

In stock

12000 L
Tensioni: 220-240V 50Hz
Dalja: 850W
Pompë me presion të lartë 15bar
rezervuar me ujë të ndashëm 1.6L, mund të bëjë ekspres dhe kapuçino
Me kutinë e sigurisë, automatikisht mund të lëshojë pajisje presioni
Kaldaja me aliazh alumini që hedh vdesin
Mbajtësi i filtrit të aliazhit të aluminit i bashkangjitur me filtër çelik të dyfishtë për të përmirësuar cilësinë e kafesë
Mund të përgatisë kafe me kafe të bluar
3 çelësa me drita treguese për të bërë kafe ose avull në mënyrë të përshtatshme
E sigurt dhe e besueshme, me pajisje të mbrojtura nga mbinxehja dhe presioni i operimit
sirtar pikimi për pastrim të lehtë
Pllakë per ngrohjen e filxhanit prej inoksi te pandryshkshëm për filxhanët e kafesë

Ekspres me Kafe te Bluar KA3091 850W 15Bar DSP Professional

In stock

11500 L
Fuqia: 850 W Pompë: 15 bar Pompë italiane: ULKA Panel kontrolli: me butona dhe çelës rrotullues për avullin Veshja e panelit të jashtëm: inox Mund të bëjë kafe ose avull Depozita e ujit transparente e ndashme 1.8L Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për të përmirësuar cilësinë e kafesë I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt Gryka e shkumës e shkëputshme                                                                                                        Tabaka pikuese për pastrim të lehtë Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes

Ekspres me Kafe te Bluar KA3092 850W 15Bar DSP Professional

In stock

12000 L
Fuqia: 850 W Pompë: 15 bar Pompë italiane: ULKA Panel kontrollit: Ekran me prekje Veshja e panelit të jashtëm: inox Mund të bëjë kafe ose avull Depozita e ujit transparente e ndashme 1.8L 5 butona: ON/OFF, për një filxhan/dy filxhane, për avullin dhe konfigurimin Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për super cilësi të kafesë I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt Gryka e shkumës e shkëputshme                                                                                                          Tabaka pikuese për pastrim të lehtë Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes së bluar

Makine Kafe Filter Franceze KA3024 850W DSP Professional

In stock

4000 L
Fuqia: 800W Kapaciteti 10-12 gota; Pllakë ngrohëse jo ngjitëse; Ndriçues LED kur është ndezur / fikur; Filtër i përhershëm  konik; Tregues i nivelit të ujit në rezervuar; Enë xhami rezistente ndaj nxehtësisë; Kapaku i rezervuarit me hapje të kollajtë; Paneli: Plastikë polimere dhe çelik inoks

Mulli Kafe dhe Farash KA3083 120W DSP Profesional

In stock

4000 L
Fuqia: 120 W Motorr bakri të pastër  5420 Kapaciteti i rezervuarit të kokrrave të kafesë 250 g Kapaciteti i enës të kafesë së bluar :180 g Sistem bluarjeje të sheshtë. 31 cilësime të bluarjes në tre nivele: i trashë, i mesëm, i imët Bluani 2-12 filxhanë kafe automatikisht sipas zgjedhjes tuja Sistem i mbrojtjes nga ndërprerja e energjisë Sistem mbrojtjeje nga mbinxehja: pas 5 minutash punë të pandërprerë fiket automatikisht. Enë të heqshme për pastrim dhe përdorim të lehtë

Mulli Kafe Erezash Farash KA3001 200W DSP Professional

In stock

2100 L
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Erezash Farash KA3001A Red 200W DSP Professional

In stock

2100 L
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Erezash Farash KA3002A 200W DSP Professional

In stock

1800 L
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi PP Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Erezash Farash KA3036 300W DSP Professional

In stock

3000 L
Fuqia: 300 W Kapaciteti: 100 g Motor bakri i pastër AC 5425 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Erezash Farash KA3045 200W DSP Professional

In stock

2400 L
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 75g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inoxTrupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik                                                                                                                  Me puls

Mulli Kafe Grirese Farash KA3002 200W DSP Professional

In stock

1800 L
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik

Mulli Per Kafe Ereza Fara KA3025 650W DSP Professional

In stock

5000 L
Fuqia: 650W
Kapaciteti: 100g
Shpejtësi e lartë: farat e thara mund të bluhen  plotësisht për 30-180 sekonda
Dhoma e bluarjes: prej çeliku inox me cilësi të lartë, në mënyrë që të arrihet efektiviteti i bluarjes
Motor me shpejtësi të lartë  deri në 25000 xhiro për minutë
Thika SS 304 super rezistente
Ftohje me ajër
Siguresë për mbrojtje nga mbinxehja
Panel 100 % inoks special
Aksesorët: 1 set thika rezervë, 2 siguresa, furçë pastrimi

Perzieres kafeje mikser rrahse veze 2ne1 KA3095

In stock

900 L
Rreth këtij artikulli Perzieres kafeje mikser rrahse veze e ringarkueshme dhe shkumëzues qumështi 2 në 1 nga DSP. Dizajni ergonomik

Perzieres Mikser Kafeje Kokteilesh

In stock

3000 L
 • Fuqia: 100W
 • Materiali: ABS + çelik inox
 • Përrmasat: lartësia 34 cm, baza 10 cm
 • 2 nivele shpejtësie deri 25.000 xhiro/minutë

Xhezve Elektrike Inoksi Kafe/Caj 0.5L 600W SK-214

In stock

1400 L
 • Fuqia: 600W                                                                                                                                                Kapaciteti: 500ml Elementi ngrohës prej çeliku inox Enë inoksi rezistente ndaj nxehtesise dhe përdorimit
 • Panel plastike polimere ABS
 • Bisht i çmontueshëm për magazinim të lehtë Treguesi i ndezjes me dritë Dorezë prej bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë

Xhezve Elektrike Inoksi Kafe/Caj 0.5L 600W BM1622

In stock

1500 L
 • Fuqia: 600W
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Element ngrohës prej çeliku inoks
 • Enë inoksi rezistente ndaj nxehtesise dhe përdorimit
 • Panel plastike polimere ABS
 • Bisht i palosshëm për magazinim të lehtë
 • Treguesi i ndezjes me dritë
 • Dorezë prej bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë

Xhezve Elektrike Inoksi Kafe/Caj 0.5L 800W DL-203

In stock

2200 L
 • Fuqia: 800W
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Element ngrohës prej çeliku inoks
 • Enë inoksi rezistente ndaj nxehtesise dhe përdorimit
 • Panel plastike polimere ABS
 • Treguesi i ndezjes me dritë
 • Dorezë prej bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë

Xhezve Elektrike Kafe Caj KA3027 600W DSP Professional

In stock

1200 L
Fuqia: 600W Kapaciteti: 300ml; Elementi ngrohës prej çeliku inox; Treguesi i ndezjes me drite; Dorezë prej materiale rezistente ndaj nxehtësisë;

Xhezve Elektrike Qelqi Kafe Caj KA3037 600W DSP Professional

In stock

1900 L
Fuqia: 600W                                                                                                                                                Kapaciteti: 700ml; Elementi ngrohës prej çeliku inox; Ene qelqi rezistente ndaj nxehtesise Treguesi i ndezjes me drite; Dorezë prej materiale rezistente ndaj nxehtësisë;