Po shfaqen krejt 13 përfundimet

Makine Rroje Hunde/Veshe/Vetulla 40004 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 1200 L.Çmimi i tanishëm është: 900 L.
 • Fuqia: 3 W
 • Me tehe të veshur me titan
 • Bateria: Ni-MH
 • Kapaciteti i baterisë: AAA600mAh
 • Motor 050
 • Koha e karikimit: 6 orë
 • Koha e punës: 12 orë
 • Shpejtësia e rrotullimit: 8000 RPM
 • Aksesorët: furçë pastrimi + kabllo karikimi USB

Depilator 5 ne1 Makine Rroje/Zmerilues/Masazhator 70166 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 2000 L.
 • Fuqia: 5 W
 • Bateria: Ni-MH
 • Kapaciteti i baterisë: 4/5AAA 500mAh
 • Koha e karikimit: 6 orë
 • Koha e punës: rreth 35 minuta
 • Modeli i motorit: SH-150
 • Shpejtësia e rrotullimit: 9200 RPM
 • Aksesorët: Dermabrasion, Epilator, Prerëse trupi, Krehër udhëzues për flokët, Kabllo karikimi USB, Furçë pastrimi, Pambuk pastrimi

Piskatore Vetullash Me Karikim 70118 DSP Professional

In stock

1000 L
Specifikimet:
-Marka: DSP Modeli: 70118 -Fuqia: 3 W -Lloji i baterisë: AAA Ni-Cd -Kapaciteti i baterisë: 350 mAh -Koha e karikimit : 6 orë - Koha e punës: 40 min - Karikues USB  

Depilator Fytyre 2ne1 Me Karikim 70081 DSP Professional

In stock

1000 L
Depilator fytyre me karikim. ka drite LED ju lejon te shikoni dhe qimet e imeta, e bute per te gjithe llojet e lekures, pa irritim, pa skuqje, pa dhimbje

Depilator 4 ne 1 DSP Professional 70213

In stock

Çmimi origjinal qe: 4000 L.Çmimi i tanishëm është: 2500 L.
Fuqia: 5 W
Bateria: Bateri litiumi
Kapaciteti i baterisë: 600 mAh
Koha e karikimit: 1.5 orë
Koha e punës: rreth 60 minuta
Modeli i motorit: SH-150
Shpejtësia e rrotullimit: 9200 RPM
Aksesorët: Dermabrasion, Epilator, Trimmer trupi, Kabëll USB për karikimin, Furçë pastrimi, Pambuk pastrimi, Çanta

Depilator 5ne1 70191 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4000 L.Çmimi i tanishëm është: 2500 L.
Fuqia: 5 W
Bateria: Bateri litiumi
Kapaciteti i baterisë: 600 mAh
Modeli i motorit: FF-280PE 2587V
Koha e karikimit: 2 orë
Koha e punës: 90 minuta
Aksesorët:
Kokë shkulëse
Kokë rruajtjeje
Kokë masazhi
Kokë larëse,
Furçë pastrimi, bazë, mbulesë e thikave së kokës,

Depilator 6ne1 Makine Rroje/Zmerilues/Masazhator 70019 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5500 L.Çmimi i tanishëm është: 3800 L.
 • Koke per depilimin
 • Koke per prerjen e qimeve
 • Koke per te pastrimin e kallove nga kembet
 • Koke me furcen pastruese te poreve te fytyres
 • Koke per masazhim
 • Aksesor per pastrimin e vetullave

Depilator Makine Rroje Masazhator Zmerilues 80012 4 ne1 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3500 L.
Fuqia: 7 W Motori: 12 V                                                                                                                                        Bateria: 1000 mAh                                                                                                                                Koha e karikimit: 3 orë                                                                                                                        Koha e punës: 1 orë                                                                                                                                  Tregues LED i karikimit                                                                                                                            4 koka: depilim, masazh, rruajtje, largim indesh të vdekura të lëkurës                        Aksesorë: Karikues, bazë qëndrimi, furçë pastrimi, mbulesë kokash.

Depilator Makine Rroje Zmerilues 80011 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3000 L.
Fuqia: 7 W Motori: 12 V                                                                                                                                                    Cilësimet e shpejtësisë: 2                                                                                                                              Koha e punës: 40min mbas mbushjes së plotë

Shkrires Dylli WaxSpa 70004 100W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 1400 L.Çmimi i tanishëm është: 1100 L.
Përmasat: 20 x 15 cm
Fuqia: 100 W
Koha e ngrohjes: 10-13 minuta
Dy cilësime të temperaturës
Ngrohje konstante në temperaturën e zgjedhur
Dritë LED kur funksionon
Materiali i enës shkrirëse: Alumin
Materiali i panelit: Plastikë Polimere
Aksesorë: 10 shkopa të sheshtë druri, 100 gr dyll

Depilator me Fije 70164 DSP Profesional

In stock

1800 L
Fuqia: 5 W Motori: 12 V Shpejtësia e rrotullimit: 7500-7800 RPM Aksesorët: fije, pluhur, përshtatës

Makine Rroje Depilator Piskatore Precize 70209 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 1990 L.Çmimi i tanishëm është: 1500 L.
Fuqia: 2 W Koha e karikimit: 6 orë Kohëzgjatja: 70 minuta Shpejtësia e rrotullimit: 8000 RPM Aksesorët: kokë rruajtjeje + heqese vetullash + furçë pastrimi + kabllo karikimi USB

Depilator me Lazer Rigjenerues Lekure 70152 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 19900 L.Çmimi i tanishëm është: 13990 L.
Lazeri DSP heq qimet ne cdo pjese te trupit pergjithmone mbas disa aplikimeve. Eshte metoda me e  sigurte, pa dhimbje, pa lendime, dhe rigjeneruese. Boll me metodat e vjetra me dhimbje apo shume te shtrenjta.

Depilimi dhe epilimi janë proçese të domosdoshme për gruan moderne. Por shpesh ato janë edhe të kushtueshme në para, por edhe në kohë. Çdo grua ka nevojë për një nga pajisjet tona depiluese ose epiluese që ta kthejë sallonin e shtëpisë në sallon profesional kujdesjeje. Gama e gjerë e produkteve tona depiluese përfshin pajisje një ose shumëfunksionale. Ato bëjnë depilim ose epilim, rruajtjen e zonave të ndryshme, pastrimin e indeve të munduara të lëkures, pastrimin e fytyrës dhe masazh. Pajisjet tona kanë një dizajn shumë modern dhe gjithashtu vinë në paketime shume elegante dhe praktike që e bën ruajtjen dhe transportin e aksesorëve shumë të kollajtë.
Nga brisqet elektrike deri tek aparatet epiluese me lazer në HOMESHOP.AL do të gjeni gjithçka në çmimin dhe cilësinë më të mirë!