Po shfaqen krejt 16 përfundimet

Berese Buke 500g/750g/1000g 600W KC3049 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 13700 L.Çmimi i tanishëm është: 8800 L.
 • Fuqia: 600 W
 • Motor AC me zhurmë të ulët
 • Madhësia e bukës: 500g/750g/1000g
 • Kapak S/S me dritare të madhe shikimi
 • Tavë për bukë prej alumini me shtresë jo ngjitëse
 • Tehe përzierjeje alumini të derdhura
 • 19 programe elektronike me ekran LCD
 • Ngjyrat e rregullueshme të pjekjes: të lehta, të mesme, të errëta
 • 10-15 minuta memorie fikse
 • Funksioni i kohës së paracaktuar: 15 orë
 • 60 minuta mbajtje ngrohtë
 • Aksesorët: Kupa dhe lugë matëse

Berese buke 850W 1,5kg Bread&Co 1500 Cecotec

Available on backorder

14900 L

Bread&Co 1500 PerfectCook. Beres buke 850 W, 1,5 kg, 15 programe, 15 ore te programueshme, 2 elemente ngrohjeje, Enë jo ngjitëse e përshtatshme për pjatalarëse, libër recetash

Berese Makaronash Manuale Hendi®

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 9800 L.Çmimi i tanishëm është: 4900 L.
 • Materiali makinerisë: Inoks ushqimor
 • Përmasat: Lartësia 13 cm, gjerësia 18 cm, gjatësia 18 cm.
 • Montohet lehtësisht në tavolinë ose banak
 • Morsetë për fiksimin e qëndrueshëm të makinerisë në tavolinë ose banak
 • Përfshin 3 prerëse për spageti, taljatele dhe ravioli/lazanja
 • Operim i kollajtë
 • 9 shkallë të trashësisë së makaronave

Berese Makaronash Manuale DeLuxe Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 9600 L.Çmimi i tanishëm është: 4800 L.
 • Materiali makinerisë: Inoks ushqimor
 • Përmasat: Lartësia 13 cm, gjerësia 17 cm, gjatësia 19 cm.
 • Montohet lehtësisht në tavolinë ose banak
 • Morsetë për fiksimin e qëndrueshëm të makinerisë në tavolinë ose banak
 • Përfshin 3 prerëse për spageti, taljatele dhe ravioli/lazanja
 • Operim i kollajtë
 • 9 shkallë të trashësisë së makaronave

Robot Mikser Brumatrice KM3055 2000w 10 Litra DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 39900 L.Çmimi i tanishëm është: 23900 L.
 • Fuqia: 2000 W
 • Motor bakri i pastër 9840
 • Veshje metalike
 • Ekran dixhital
 • Strehimi ABS + çelik inox
 • Kapaciteti: 10L
 • tas inox i lëvizshëm me dorezë
 • Mbulesa transparente e tasit me dritare;
 • 0 nivel + 6 shpejtësi + puls + tregues LED
 • Koka e anuar për qasje të lehtë në përzierje
 • Menyra e rrotullimit planetare;

Mikser 2ne1 KM3034 350w 3.2L DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 10000 L.Çmimi i tanishëm është: 6000 L.
Fuqia: 350 W
Kapaciteti i tasit: 3.2L
Motorri i plotë bakri 5530 me termostat
5 shpejtësi dhe butonin e nxjerrjes

Robot Mikser Brumatrice KM3051A RED 1500w 8L DSP

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 32500 L.Çmimi i tanishëm është: 19500 L.
Fuqia: 1500 W Mbulesa  plastik ABS me ngjyra të spërkatura; Tas çelik inox 8L me doreza të dyfishta horizontale; Celes me drite LED me 6 nivele te shpejtësisë dhe me kontrollin e pulsit;

Robot Mikser Brumatrice KM3059 2000w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 39900 L.Çmimi i tanishëm është: 23900 L.
Fuqia: 2000 W
Mbulesa  plastik ABS me ngjyra të spërkatura;
Tas çelik inox 10L me doreza të dyfishta horizontale;
Celes me drite LED me 8 nivele te shpejtësisë dhe me kontrollin e pulsit;
Pajisja baze per pergatitjen e embelsirave dhe brumeve te ndryshem, vjen me tre lloj aksesoresh. ideale per brume te forte

Berese pjekese buke BACKERMAN me 2 helika 1500 gr 850w

In stock

Çmimi origjinal qe: 19500 L.Çmimi i tanishëm është: 11900 L.
Fuqia 850w Pesha e bukes 1-1,5 kg Me 2 helika e veshur me kapak inoksi 15 programe

Robot Mikser Brumatrice KM3025 6.5L 1200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 29900 L.Çmimi i tanishëm është: 17900 L.
 • Fuqia: 1200 W
 • Motor AC8840  bakri të pastër
 • 10 shpejtësi + puls
 • Koka e mikserit mund të ngrihet me shtypjen e një butoni
 • Tas inox 6,5L (SUS304) me mbulesë

Robot Kuzhine 7L 1300W KM3057 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 29900 L.Çmimi i tanishëm është: 17000 L.
✔️Fuqia: 1300 W ✔️Këmbë kundër rrëshqitjes për përzierje më të qëndrueshme ✔️Motor AC8840  bakër I PASTER ✔️8 shpejtësi + puls ✔️Dizajni ngritës (maja mund të ngrihet me shtypjen e një butoni) ✔️Tas inox 7L (SUS304) me mbulesë ✔️Përziejeni shpejt në 2-3 minuta ✔️Mbulesa transparente e tasit me dritare me mbushje të lehtë ✔️Mekanizëm ngritës me çelës sigurie për përdorim të sigurt dhe të lehtë ✔️Dizajni i rrotullimit planetar për përzierjen tërësisht dhe të sigurt ✔️Veshje plastik ABS me ngjyra të spërkatura ✔️Këmbë që nuk rrëshqasin ✔️Lehtë për tu përdorur dhe pastruar ✔️Aksesorët: 1  trazuese (alumini i derdhur) ✔️1 grep brumi (alumini i derdhur) ✔️1 rrahëse veze (SUS304)

Brumatrice/Mikser/Rrahes 5.5L/1200W KM3043A DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 19900 L.Çmimi i tanishëm është: 11990 L.
✔️Fuqia: 1200 W ✔️Motor AC8825  alumini i veshur me bakër ✔️6 shpejtësi + puls ✔️Dizajni ngritës (koka mund të ngrihet me shtypjen e një butoni) ✔️Tas inox 5,5L (SUS304) me mbulesë tasi ✔️Përziejeni shpejt në 2-3 minuta ✔️Veshje metalike ✔️Këmbë që nuk rrëshqasin ✔️E lehtë për tu përdorur dhe pastruar ✔️Dritat blu LED rreth kontrolluesit të shpejtësisë ✔️Aksesorët: 1  trazuese (alumini i derdhur) ✔️1 grep brumi (alumini i derdhur) ✔️1 rrahëse veze (SUS304)

Brumatrice/Stand Mikser Dore 4L 400W KM3058 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 9000 L.Çmimi i tanishëm është: 6000 L.
      Fuqia: 400 W Tas rrotullues  4.0L  SUS201 Motor i fuqishëm 5535 AC me bakër të plotë 5 Nivele shpejtësie 2 palë rrahëse për përzierje  dhe grepa brumi Trupi ABS i mbuluar me veshje inoks Paneli inoks dhe plastikë polimere

Brumatrice Mikser Rrahese Veze 5L 1000W KM3030 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 16000 L.Çmimi i tanishëm është: 12800 L.
Fuqia: 1000 W Kapaciteti: 5.0L Motor 8830 alumini i veshur me bakër të pastër Mekanizëm special metalik për ndryshimin e shpejtësive Sistem rrotullim planetar për përzierjen e plotë të përbërësve Tas çeliku inox special ushqimor Mbulesë transparente e ndashme që parandalon spërkatjen Dritare mbi kapak që mundëson shtimin e përbërësit gjatë përzierjes 3 aksesorë për brumosje Kontroll i shpejtësisë Kokë e përkulur për heqjen e lehtë të tasit Butoni sigurie i kyçjes së kokës

Brumatrice/Stand Mikser Dore 4L 300W KM3015 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 8500 L.Çmimi i tanishëm është: 5600 L.
Fuqia: 300 W Tas rrotullues  4.0L  SUS201 Motor i fuqishëm AC me bakër të plotë 5 Nivele shpejtësie dhe buton Turbo 2 palë rrahëse për përzierje  dhe grepa brumi Trupi ABS i mbuluar me veshje inoks Paneli inoks dhe plastikë polimere

Brumatrice Mikser Rrahese Veze 5L 1200W KM3007 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 22500 L.Çmimi i tanishëm është: 14000 L.
Fuqia: 1200 W 3 aksesorë përzierjeje të ndryshëm Kapaciteti: 5.0 L 5 shpejtësi + funksion turbo Motor i fuqishëm bakri të pastër Tas përzierjeje prej çeliku inoks ushqimor 5,0L Mbrojtës për të parandaluar spërkatjen dhe derdhjen e përbërsve Çelës sigurie i kapakut

Zbuloni botën magjike të gatimit krijues me Robot Kuzhine Brumatrice Mikser te Ushqimit nga HOMESHOP!
Pavarësisht nëse jeni një kuzhinier profesionist ose thjesht një entuziast gatimi, Brumatrice dhe Perzieresit  tanë të ushqimit do t’ju bëjnë përshtypje me performancën, besueshmërinë dhe komoditetin e tyre.

Robot Kuzhine Brumatrice tanë  janë të pajisur me teknologji të avancuara që sigurojnë rezultate uniforme dhe tekstura të lëmuara në çdo përpjekje gatimi. Shijoni fleksibilitetin e cilësive dhe funksioneve të ofruara nga mikserët tanë të dorës. Brumatriceve me tas të integruar. Perzieresve  dhe përpunues ushqimi të teknologjisë së lartë në koleksionin tonë.
Nga përzierja e ngadaltë tek përpunimi i shpejtë. Ju mund të zgjidhni saktësisht shpejtësinë që ju nevojitet për secilën recetë. Vizitoni dyqanin tonë online dhe zbuloni gamën e plotë të mikserëve, blendera , furra , tostiera dhe pajisje të tjera elektrike. Zgjedhni atë që i përshtatet në mënyrë të përkryer nevojave dhe stilit tuaj.