Po shfaqet 1–24 nga 29 përfundimegjithsej

Prerës Universal Elektrik Ushqimesh 200W KB7005 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 9900 L.Çmimi i tanishëm është: 6900 L.
 • Fuqia: 200 W
 • Motori bakri i pastër
 • Madhësia e produktit: 335*235*275mm
 • Materiali i panelit:inoks, alumin me derdhje dhe alumin i presuar
 • Trashësia e prerjes e rregullueshme: 0-15 mm
 • Zhurmë e ulët
 • Teh inox i dhëmbëzuar
 • Diametri i diskut: 190 mm
 • Sistem për mbrojtje gishtash
 • Shtytës ushqimor transparent për shikim të lehtë
 • Me këmbë gome që nuk rrëshqasin

Blender Set 4 në 1 KM1116 700w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 6500 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
Fuqia: 700 W Kapaciteti i gotës: 600 ml Kapaciteti i eneës mikser:  500 ml Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje    

Blender Set 4 në 1 KM1040 700w DSP PROFESSIONAL

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 9000 L.Çmimi i tanishëm është: 5500 L.
Fuqia: 700 W Kapaciteti i gotës: 500 ml Kapaciteti i eneës mikser:  500 ml Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje    

Blender Set 7në1 KM1037 500w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 7500 L.Çmimi i tanishëm është: 4900 L.
7 funksione ne nje pajisje Fuqia: 500 W Me 2 shpejtësi Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje    

Blender Set 4 në 1 KM1093 500w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 5800 L.Çmimi i tanishëm është: 3400 L.
Fuqia: 700 W Me 2 shpejtësi Kapaciteti i gotës: 700 ml Kapaciteti i eneës mikser:  500 ml Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje    

Blender Set 4 në 1 KM1091 400W DSP PROFESSIONAL NEW

In stock

Çmimi origjinal qe: 6000 L.Çmimi i tanishëm është: 3600 L.
Fuqia: 400 W Motori: DC 5712 me bakër të pastër Pjesët plastike: plastikë polimere ABS Pjesët metalike: inoks Tehet S/S: çelik special Me 2 shpejtësi Rrahese vezësh: çelik special Kapaciteti i gotës: 700 ml Kapaciteti i eneës mikser:  500 ml Këmbë plastike jorrëshqitëse Me thika të çmontueshme për pastrim dhe ruajtje të lehtë Montim/çmontim me një lëvizje    

Mulli Kafe dhe Farash KA3083 120W DSP Profesional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6500 L.Çmimi i tanishëm është: 4000 L.
Fuqia: 120 W Motorr bakri të pastër  5420 Kapaciteti i rezervuarit të kokrrave të kafesë 250 g Kapaciteti i enës të kafesë së bluar :180 g Sistem bluarjeje të sheshtë. 31 cilësime të bluarjes në tre nivele: i trashë, i mesëm, i imët Bluani 2-12 filxhanë kafe automatikisht sipas zgjedhjes tuja Sistem i mbrojtjes nga ndërprerja e energjisë Sistem mbrojtjeje nga mbinxehja: pas 5 minutash punë të pandërprerë fiket automatikisht. Enë të heqshme për pastrim dhe përdorim të lehtë

Grirese Mishi Elektrike 800W KM5051 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 7500 L.Çmimi i tanishëm është: 4900 L.
Fuqia: 800 W Motor 7616 prej bakri të pastër Kuti e valëzuar Polikarboniti Veshje plastike polimere Enë  alumini Me funksion rrotullimi në dy drejtime Mbrojtje nga mbinxehja Aksesorët: 3 disqe metalike për prerje (3 mm, 5 mm, 7 mm)                                                    Gyp për sallam + shtytës ushqimi për siguri

Blender Set 4ne1 KM1092 200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4750 L.Çmimi i tanishëm është: 2850 L.
FUQIA 200W
5 SHPEJTESI
BUTON TURBO
4 THIKA SS 304 SPECIALE PER FRULIM/GRIRJE
BLENDER INOX ME GOTE PVC 700ML
RRAHSE VEZE INOKS
GRIRESE PERIMESH/FRUTASH PVC 500ML
 

Blender Set 4ne1 KM1086 1000W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 7500 L.Çmimi i tanishëm është: 4500 L.
FUQIA 1000W
5 SHPEJTESI
BUTON TURBO
4 THIKA SS 304 SPECIALE PER FRULIM/GRIRJE
BLENDER INOX ME GOTE PVC 700ML
RRAHSE VEZE INOKS
GRIRESE PERIMESH/FRUTASH PVC 500ML
 

Mulli Kafe Erezash Farash KA3001A Red 200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4000 L.Çmimi i tanishëm është: 2200 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Grirese Farash KA3002 200W DSP Professional

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 1800 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik

Grirese Multi Blender AROMA GREY 400W ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 5600 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
 • Fuqia 400 W
 • Të përshtatshme për
 • Fruta / Perime / Salca / Sallata / Ushqime për fëmijë
 • NgjyrëGri
 • LlojiMulti-Grirës
 • BazaKundër rrëshqitjes
 • Ajo ka2 shpejtësi / 4 tehe çeliku inox
 • Garancia2 vjet
 • ModeliAroma Grey
 • Enë me tregues niveli

Blender dhe Mulli 2n1 KJ2095 600W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 11000 L.Çmimi i tanishëm është: 6900 L.
Fuqia: 600W Gote përzierje qelqi 1.5L Gote bluarje 0.2L                                                                                                                                Kapaciteti ne bluarje: 200g Motor 100% bakri i paster 7635 Materiali i teheve S / S: SUS304  + 430                                                                                              Materili i panelit prej plastike polimere ABS                                                                                  Celës me 2 shpejtësi                                                                                                                                  Buton Pulse Set Dy në Një (grirje/përzierje dhe bluarje)

Blender Me Ngrohje KJ2055 1400W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 19900 L.Çmimi i tanishëm është: 15500 L.
Fuqia: 1400 W Kapaciteti i enës: 1.75L Motor 100% bakër i pastër. Shpejtësia: 22,000-25,000 RPM. Shpejtësisë e ndryshueshme. Programim për: Smuth, Fruta të thata, Kokteile, Salca, Supa, Ushqim bebesh, Qumësht, Salca të ftohta, etj. Funksionet: Smoothie, Copëtim akulli, Bluarje, Puls. Funksioni i ngrohjes: 800 W Makina ka një funksion të ndezjes së butë. Pajisja ka system të dyfishtë të sigurisë, fiket automatikisht kur hiqet kapaku ose ena. 6 tehe prerëse çeliku SUS420 bëjnë gjithcka në pak sekonda. Kushineta të dyfishta metalike me cilësi të lartë NSK Mekanizëm bluarës krejtësisht metalik. Guarnicione kundër rrjedhjeve fluorine super cilësore Zhurmë e ulët nën 80DB +/-5DB. Teknologji innovative e sensorit të motorit Hall.

Blender Set 3ne1 Panna GH21560 1200W Arnica

In stock

Çmimi origjinal qe: 8900 L.Çmimi i tanishëm është: 5900 L.
• Fuqia 1200 W • 2 sete tehe SS çeliku inox • Sistemi i shpejtësisë me dy nivele • Buton turbo • Dizajn ergonomik me çelës  Easytouch • Dorezë e sigurt • Sistem i heqjes së aksesorëve me lëvizje të lehtë • Thika çeliku inox special • Aksesorë që mund të lahen në pjatalarëse

Grirese Multi Blender 1,5L 200W KM4010 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4000 L.Çmimi i tanishëm është: 3200 L.
 • Fuqia: 200 W Kapaciteti: 1.5L Motorr i plotë baker i paster 5425 . Tas plastike polimere                                                                                                                                    Me dy shpejtësi. Sistem unik i dyfishtë i teheve prej çeliku inox për grirje dhe përzierje. Aksesorë për rrahje kremi ose majonezë                                                                                                  Thika SS 304 inoks Ingranazhe metalikë
.

Grirese Multi Blender Inoksi 1,7L 300W KM4021 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
 • Fuqia: 300W Tas Inoksi për përzierje 1,7 L ; Çelës  ndez/fik Thika speciale SS (304); Materail: 100% inoks 301; Motor bakri i pastër 6325 2 kontrolle të shpejtësisë; Thikat inoks me kokë metali, Ingranazhe dhe akse metalikë

Grirese Multi Blender 1,7L 300W KM4021A DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
 • Fuqia: 300W Tas Qelqi i temperuar 1,7 L ; Çelës ndez/fik Thika speciale inoksi SS (304); Materiali i panelit: inoks 301; Motor  bakri i pastër 6325 2 kontrolle të shpejtësisë; Thikat inoks me kokë metali, Ingranazhe dhe akse metalikë

Grirese Multi Blender 1,5L 400W KM4024 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 3600 L.
 • Fuqia: 400W Tas qelqi për përzierje 1,5 L ; Çelës i ndez/fik Thika inoksi special SS 304; Materiail: inoks SS (301)+ plastikë polimere Motor bakri të pastër 5430 AC; 2 kontrolle të shpejtësisë Ingranazhe metali.

Grirese Multi Blender 0.6L 220W KM4030 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4400 L.Çmimi i tanishëm është: 3200 L.
  Fuqia: 220 W Kapaciteti: 0.6L Motorr i plotë bakër i paster 5420 . Tas qelqi i temperuar                                                                                                                                        Me një shpejtësi.                                                                                                                                             Thika SS 304 inoks Ingranazhe metalikë  

Grirese Mishi Elektrike 1200W KM5024 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 20000 L.Çmimi i tanishëm është: 12900 L.
 • Fuqia: 1200W Motor i pastër bakri AC8830 ; Kuti ingranazhesh  metalike; Veshje prej celiku dhe plastik ABS; Pllaka e hinkës prej aluminit; Me dorezë; Thika çeliku me cilësi të lartë; Këmbë gome që nuk rrëshqasin; Aksesorë: Shtytës ushqimi, aksesorë për sallam,                                                                                    3 pllaka prerëse (4,0 mm, 7,0 mm në formë helike;

Grirese Mishi Elektrike 2000W KM5031 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 25000 L.Çmimi i tanishëm është: 15000 L.
 • Fuqia: 2000W Motor i pastër bakri AC8840 ; Kuti ingranazhesh metalike; Veshje prej gize dhe alumini; Pllaka e hinkës prej alumini; Me dorezë; Me dritë blu treguese Thika çeliku me cilësi të lartë; Këmbë gome që nuk rrëshqasin; Aksesorë standardë: Shtytës ushqimi, gyp për sallam,                                                                        3 pllaka prerëse (4,0 mm, 7,0 mm) në formë helike;

Grirese Mishi Elektrike 1600W KM5034 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 15000 L.Çmimi i tanishëm është: 8900 L.
 • Fuqia: 1600W Motor bakri i pastër 8830 ; 1 shpejtësi me rrotullim në dy drejtime; Materiali: Veshje ABS, kornizë e përparme e kromuar; Koka dhe tabakaja e grirëses prej alumini; Me mekanizëm për bërje sallamesh dhe shtytës ushqimi; 3 fletë prerëse (të imta, të mesme, të trasha); Pjesë të ndashme të lehta për t'u pastruar; Këmbë prej gome që  nuk rrëshqasin;