Po shfaqen krejt 3 përfundimet

Furce me Ajer Stilimi 4ne1 50184 DSP Profesional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6800 L.Çmimi i tanishëm është: 4300 L.
 • Fuqia: 1200 W
 • Specifikimi i motorit: motor 365  bakri i pastër
 • Shpejtësia: 28000 RPM (ngarkesa)
 • Shpejtësia dhe ingranazhet: Ngrohje me 4 shpejtësi / Vendosja e erës
 • Dalje ajri 360°
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Aksesorët: Krehër i rrumbullakët 6 cm, krehër i rrumbullakët 9 cm, krehër kaçurrela

Furce me Ajer Stilimi 7ne1 50172 DSP Profesional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3500 L.
E fuqishëme dhe i të lehtë në përdorim. Furce  50172 kombinon fuqinë e një rregulluesi flokësh me thjeshtësinë e një furçe flokësh në një pajisje që ndryshon komplet procesin. Në flokë të thatë, gjithçka që duhet është një kalim i vetëm nga rrënjët te majat me një ritëm të ngadaltë deri në mesatar për t'i drejtuar fijet e flokut për pamjen e bukur dhe të hijshme që dëshironi.

Furce Flokesh Stilimi 6ne1 50141 DSP Profesional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5500 L.Çmimi i tanishëm është: 3500 L.
 • Fuqia: 1000-1200W
 • Modeli i motorit: RS365S DC: 18V
 • Shpejtësia: 29800 RPM
 • 3 shkallezime: e para ajri i ftohtë; e dyta temperatura  e ulët, shpejtësia e ulët; e treta temperatura e lartë, shpejtësia e lartë
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Me kontroll të temperaturës
 • Me varje
 • Kordoni i rrotullueshëm 360°
 • Aksesori: krehër i madh i sheshtë, krehër i vogël i sheshtë, krehër i sheshtë, hundë unazore, kaçurrela flokësh

Krijoni modele me flokë të shkëlqyeshëm dhe të lëmuar me stiluesit tanë të flokëve.  Pavarësisht se çfarë lloj floku keni – të drejtë, kaçurrelë ose me onde  – modeluesit që do të gjeni në HOMESHOP.AL janë dizajnuar për të modeluar flokët lehtësisht. Përdorimi i tyre është mënyra e përsosur për të modeluar flokët në komoditetion e shtëpisë duke kursyer kohë dhe para!

Stiluesit tanë kombinojnë shumë funksione në pajisje që ndryshojnë komplet procesin. Rezultati është një pamje e shkëlqyeshme, e hijshme dhe magjepsëse!

Modeluesit tanë janë shoqëruesi juaj më i mirë i udhëtimit. Në HOMESHOP.AL do të gjeni gjithnjë dhe gjithçka në çmimin dhe cilësinë më të mirë!