Po shfaqen krejt 18 përfundimet

Ore Kristali Bohemia 30.5cm 24%PbO

In stock

6900 L
  • Orë kristali luksoz me mekanizëm orësh QUARTZ dhe flori të vërtetë të lyer
  • Kristal me oksid  plumbi 24% PbO
  • Cilësia TOP Çeke
  • Lartësia 305 mm
  • Dizajn aristokratik
  • Pas heqjes së mekanizmit, mund të lahet në enëlarëse
  • Paketuar në një kuti dhuratë blu të errët