Po shfaqen krejt 7 përfundimet

Grille Elektrike BA011857 2000W ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 21000 L.Çmimi i tanishëm është: 15000 L.
 • Fuqia: 2000W
 • Pllaka antingjitëse me sprucim graniti
 • Përmasat e pllakës 29 x 21 cm
 • Pllaka të shkëputshme me shtypjen e një butoni
 • Hapjes 180° e kthen në një skarë me hapje totale 29 x 42 cm
 • Lartësi e rregullueshme të pllakës së sipërme
 • Temperaturë e rregullueshme me termostat
 • Dritë funksionimi
 • Kanal dhe enë për grumbullimin e yndyrës
 • Këmbë që nuk rrëshqasin
 • Certifikimet: CE, INTERTEK, RoHS, BUREAU VERITAS, GS

Tostier/Grill 180º AROMA GREY 1000W ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 6700 L.Çmimi i tanishëm është: 4700 L.
 • Tostier/Grill 180º AROMA GREY 1000W ESTIA GR është një zgjedhje e mrekullueshme për ju që kërkoni një pjekëse elektrike ekonomike dhe praktike. Mund ta përdorni për të pjekur në skarë ushqime të tjera përveç tosteve dhe sanduiceve, si mish dhe perime Ka tregues të funksionimit dhe temperaturës. Ka një bazë që nuk rrëshqet.
 

Grirese Multi Blender AROMA GREY 400W ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 5600 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
 • Fuqia 400 W
 • Të përshtatshme për
 • Fruta / Perime / Salca / Sallata / Ushqime për fëmijë
 • NgjyrëGri
 • LlojiMulti-Grirës
 • BazaKundër rrëshqitjes
 • Ajo ka2 shpejtësi / 4 tehe çeliku inox
 • Garancia2 vjet
 • ModeliAroma Grey
 • Enë me tregues niveli

Tostiere AROMA GREY 750W ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 5600 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
 • Ngjyrë
Gri
Lloji Toster
I papërshkueshëm nga yndyra po
Ruajtja e kabllove po
Fuqia 750 W
Garancia 2 vjet
Grupimi Aroma gri
Llambat Funksionimi / Arritja e temperaturës
 

Mikser Dore Me 6 Shpejtesi 400W AROMA GREY ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 5600 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
Fuqia: 400 W Mikser dore Me 2 Grepa përzierje dhe 2 rrahëse 6 shpejtësi funksionimi Funksion Turbo DorezaErgonomike Garancia 2 vjet  

Blender Dore AROMA GREY 400W ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 4900 L.Çmimi i tanishëm është: 3400 L.
Ngjyrë Gri
Lloji Blender dore
Ajo ka 2 tehe çelik inox me shumë funksione / Bosht metalik i ndashëm
Fuqia 400 W
Doreza Ergonomike
Garancia 2 vjet
Modeli Aroma Grey

Blender AROMA GREY 500W Me Ene Qelqi 1.5lt ESTIA GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 11200 L.Çmimi i tanishëm është: 8900 L.
Me motor te fuqishem dhe silencioz prej bakri te paster.
Mbyllja Çaktivizimi automatik duke hequr enën
Ngjyrë Gri
Lloji Blender
Baza Kundër rrëshqitjes
Ajo ka 2 shpejtësi funksionimi & lëvizje me puls / 4 tehe çelik inox
Fuqia 500 W
Garancia 2 vjet
Grupi Aroma gri
Treguesi i nivelit po
Kapak po