Po shfaqen krejt 18 përfundimet

Blender AROMA GREY 500W Me Ene Qelqi 1.5lt ESTIA GR

In stock

8900 L
Me motor te fuqishem dhe silencioz prej bakri te paster.
Mbyllja Çaktivizimi automatik duke hequr enën
Ngjyrë Gri
Lloji Blender
Baza Kundër rrëshqitjes
Ajo ka 2 shpejtësi funksionimi & lëvizje me puls / 4 tehe çelik inox
Fuqia 500 W
Garancia 2 vjet
Grupi Aroma gri
Treguesi i nivelit po
Kapak po
 

Blender Dore AROMA GREY 400W ESTIA GR

In stock

3400 L
Ngjyrë Gri
Lloji Blender dore
Ajo ka 2 tehe çelik inox me shumë funksione / Bosht metalik i ndashëm
Fuqia 400 W
Doreza Ergonomike
Garancia 2 vjet
Modeli Aroma Grey

Blender Me Tehe Titani 11833 1000W ESTIA GR

In stock

14900 L
 • Ka 3 funksione Pulse, Smoothie dhe Ice Crushing
 • Me 6 tehe prej titani
 • Me një enë qelqi 1.5L, e cila përfshin një vrimë për shtimin e lëngjeve dhe një matës kapak
 • Me kontrollues shpejtësie me shumë pozicione
 • Bazë jo rrëshqitëse me venduza silikoni
 • Fuqia: 1000 W
 

Grill Gize 24x47cm Seria IRON GR

In stock

5990 L
Grill prej gize e Serisë IRON është zgjedhja ideale për gatimin e mishit ose perimeve falë veshjes natyrale që nuk ngjit, ndërsa është e përshtatshme për përdorim në furrë, oxhak dhe madje edhe direkt në zjarr. Perfekte?

Grirese Multi Blender AROMA GREY 400W ESTIA GR

In stock

3900 L
 • Fuqia 400 W
 • Të përshtatshme për
 • Fruta / Perime / Salca / Sallata / Ushqime për fëmijë
 • NgjyrëGri
 • LlojiMulti-Grirës
 • BazaKundër rrëshqitjes
 • Ajo ka2 shpejtësi / 4 tehe çeliku inox
 • Garancia2 vjet
 • ModeliAroma Grey
 • Enë me tregues niveli

Mikser Dore Me 6 Shpejtesi 400W AROMA GREY ESTIA GR

In stock

3900 L
Fuqia: 400 W Mikser dore Me 2 Grepa përzierje dhe 2 rrahëse 6 shpejtësi funksionimi Funksion Turbo DorezaErgonomike Garancia 2 vjet  

Ngrohese Uji Elektrike 1.7L 2200W ESTIA/GR

In stock

6000 L
 • Fuqia 2200W
 • Ena  1,7 litra
 • Fikje Automatike
 • Panel kontrolli dixhital
 • Me termometër
 • Rrotullohet 360 grade
 • Gjatësia: 20,5 cm
 • Gjerësia: 15,6 cm
 • Lartësia: 24,4 cm

Peshore Elektronike Trupore 150Kg BA008819 ESTIAGR

In stock

2000 L
 • Pesha maksimale: 150 kg
 • Saktësia: 100 gr
 • 4 sensorë saktësie të lartë
 • Xham qeramik i temperuar 4 mm
 • Përmasat: 28 x 28 x 2 Cm
 • Ekran LCD 6 x 2.5 Cm
 • Sinjalizim mbipeshe/overload
 • Sinjlizim baterie të ulët
 • Bateri litiumi e përfshirë
 • Fikje automatike
 • Certifikim CE, RoHs, Intertek.

Tave Me Kapak e Emaluar/Cingo 10L ESTIA GR

In stock

4000 L
 • Tavë ovale çeliku me buzë inoksi dhe kapak
 • Kapaciteti : 10 L
 • Përmasat: lartësia 20 cm, gjerësia 34 cm, gjatësia 43 cm
 • E zmaltuar/emaluar/cingo
 • Ngjyra: e zezë mat
 • Kapaku mund të përdoret edhe si tavë
 • I sigurt për lavapjatë
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e furrave

Tave Me Kapak e Emaluar/Cingo 4L ESTIA GR

In stock

2500 L
 • Tavë ovale çeliku me buzë inoksi dhe kapak
 • Kapaciteti : 4 L
 • Përmasat: lartësia 15 cm, gjerësia 24 cm, gjatësia 34 cm
 • E zmaltuar/emaluar/cingo
 • Ngjyra: e zezë mat
 • Kapaku mund të përdoret edhe si tavë
 • I sigurt për lavapjatë
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e furrave

Tave Me Kapak e Emaluar/Cingo 6L ESTIA GR

In stock

3200 L
 • Tavë ovale çeliku me buzë inoksi dhe kapak
 • Kapaciteti : 6 L
 • Përmasat: lartësia 17 cm, gjerësia 28 cm, gjatësia 40 cm
 • E zmaltuar/emaluar/cingo
 • Ngjyra: e zezë mat
 • Kapaku mund të përdoret edhe si tavë
 • I sigurt për lavapjatë
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e furrave

Tavoline hekurosje Estia NORMA (33x110cm)

In stock

3700 L
Rreth artikullit Tavoline hekurosje Estia NORMA Tavoline hekurosje Estia NORMA ka një ndjesi simpatike dhe klas në krye të funksionalitetit

Tenxhere Gize 5 Litra Seria IRON GR

In stock

8600 L
Tenxhere prej gize e Serisë IRON GR është zgjedhja ideale për gatimin e mishit ose perimeve falë veshjes natyrale që nuk ngjit, ndërsa është e përshtatshme për përdorim në furrë, oxhak dhe madje edhe direkt në zjarr. Perfekte? Gjatësia 33.5 cm Lartësia 17.2 cm Volumi 5 litra Pesha 5 kg Materiali Gizë  

Tigan Gize 15cm Seria IRON GR

In stock

1600 L
Tigani prej gize e Serisë IRON është zgjedhja ideale për gatimin e mishit ose perimeve falë veshjes natyrale që nuk ngjit, ndërsa është e përshtatshme për përdorim në furrë, oxhak dhe madje edhe direkt në zjarr. Perfekte?
Gjatësia e tiganit(cm) 25,4
Gjerësia e tiganit (cm)  16,7
Lartësia e tiganit (cm) 3,6
Thellësia e tiganit (cm) 3
Materiali përbërës Gizë
Trashësia e enës (mm) 3,9
Diametri i poshtëm (cm) 15
 

Tigan Gize 20cm Seria IRON GR

In stock

2300 L
Tigani prej gize e Serisë IRON është zgjedhja ideale për gatimin e mishit ose perimeve falë veshjes natyrale që nuk ngjit, ndërsa është e përshtatshme për përdorim në furrë, oxhak dhe madje edhe direkt në zjarr. Perfekte?
Gjatësia e tiganit(cm) 31.8
Gjerësia e tiganit (cm) 20.5
Lartësia e tiganit (cm) 4.1
Thellësia e tiganit (cm) 3.1
Materiali përbërës Gizë
Trashësia e enës (mm) 4.5
Diametri i poshtëm (cm) 18
 

Tigan Gize 30cm Seria IRON GR

In stock

4900 L
Tigani prej gize e Serisë IRON është zgjedhja ideale për gatimin e mishit ose perimeve falë veshjes natyrale që nuk ngjit, ndërsa është e përshtatshme për përdorim në furrë, oxhak dhe madje edhe direkt në zjarr. Perfekte?
Gjatësia e tiganit(cm) 47.5
Gjerësia e tiganit (cm) 31.9
Lartësia e tiganit (cm) 5.5
Thellësia e tiganit (cm) 4.5
Materiali përbërës Gizë
Trashësia e enës (mm) 4.5
Diametri i poshtëm (cm) 18
 

Tostier/Grill 180º AROMA GREY 1000W ESTIA GR

In stock

4700 L
 • Tostier/Grill 180º AROMA GREY 1000W ESTIA GR është një zgjedhje e mrekullueshme për ju që kërkoni një pjekëse elektrike ekonomike dhe praktike. Mund ta përdorni për të pjekur në skarë ushqime të tjera përveç tosteve dhe sanduiceve, si mish dhe perime Ka tregues të funksionimit dhe temperaturës. Ka një bazë që nuk rrëshqet.
 

Tostiere AROMA GREY 750W ESTIA GR

In stock

3900 L
 • Ngjyrë
Gri
Lloji Toster
I papërshkueshëm nga yndyra po
Ruajtja e kabllove po
Fuqia 750 W
Garancia 2 vjet
Grupimi Aroma gri
Llambat Funksionimi / Arritja e temperaturës