Po shfaqet 1–12 nga 105 përfundimegjithsej

Show sidebar
-42%12-muajeko
Close

AIR FRYER Friteze Me Ajer 2,6 Liter KB2020

L11900 L6900
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1350W Kapaciteti: 2.6L Mënyre e shendetshme skuqjepa vaj dhe 80% më pak yndyrë
-27%12-muajeko
Close

AIR FRYER Friteze Me Ajer 2.5L 800W KB2062

L8900 L6500
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 800W Kapaciteti: 2,5L Mënyre e shendetshme skuqjepa vaj dhe 80% më pak yndyrë
-19%12-muajeko
Close

AIR FRYER Friteze Me Ajer 3L 1350W KB2048

L11000 L8900
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1350W Kapaciteti: 3L Mënyre e shendetshme skuqjepa vaj dhe 80% më pak yndyrë
-20%12-muajeko
Close

AIR FRYER Friteze Me Ajer 5L 1800W KB2031

L15000 L12000
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1800W Kapaciteti: 5L Mënyre e shendetshme skuqjepa vaj dhe 80% më pak yndyrë
-19%12-muajeko
Close

AIR FRYER Friteze Me Ajer 6L 1700W KB2065

L11000 L8900
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1700W Kapaciteti: 6L Mënyre e shendetshme skuqjepa vaj dhe 80% më pak yndyrë
-18%12-muajeko
Close

AIR FRYER Friteze Me Ajer 6L 1700W KB2066

L12000 L9800
Panel dixhital i kontrollit Dalja: 1700W Kapaciteti: 6L Mënyre e shendetshme skuqjepa vaj dhe 80% më pak yndyrë Sistemi i
-24%6-muaj
Close

Aparat Ekspres Bustina Kapsula Kafe Bluar KA3046

L19000 L14400
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Fuqia: 1450W Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L Rezervuar uji i lëvizshëm transprent Pompë
6-muaj
Close

Aparat Kafe Filter 2 ne 1 KA3049

“MAKINË KAFEJE Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 400W + 400W Kapacitet 250ml + 250ml, do të thotë 8
-20%6-muaj
Close

Aparat Kafe Filter KA3047

L5000 L4000
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 400W Kapacitet 250ml, do të thotë 4 gota Me funksion parandalimi të djegies
-22%
Close

Blender & Mulli Grires KJ2020

L6500 L5100
Dalja: 300W Blender i shkëlqyeshëm për ushqim me dizajnin e ri ; Me funksionin "impuls"; Operacion i sigurte ne pikë prekëse dhe nxehtësine e tepërt; Baza e Blenderit ABS; Kavanoz PC 1,5L; Gote mulli bluarje Me kupë portative sportive 500ml; Me dritë LED zbukuruese rreth çelësit; "
-22%
Close

Blender 1400w Me Ngrohje KJ2055

L19900 L15500
Dalja: 1400W Kapaciteti enes qelqit: 1.75L Motor i qëndrueshëm me shpejtësi të lartë industriale 100% bakër pa erë; Shpejtësi e lartë deri në 22,000-25,000 RPM; Gradimet e shpejtësisë së ndryshueshme; Funksionet (Smoothie, thërrmim akulli, bluarje, impuls etj.) Janë opsionale; Funksioni i ngrohjes 800W (ideale per supen); Makineria ka funksionin e fillimit të butë ; Pajisjet e sigurisë së dyfishtë, fiken automatikisht kur hiqet kapaku ose kavanozi; 6 teh prerëse SUS420 të qëndrueshme shtypin akullin në sekonda; Kushineta të dyfishtë  me cilësi të lartë NSK; Koka e kërpudhave të gjitha-metalike; Zhurmë e ulët nën 80DB +/- 5DB; Teknologji speciale e dhomes së motorit motorik;
-30%
Close

Blender 500w KJ2093

L5000 L3500
Dalja: 500W Kapaciteti: 1.5L Motor 100% bakri i paster 7025 Celës me 2 shpejtësi dhe impuls. I sigurt për laresen e enëve Teh celik inoks SUS Materiali: Plastik