Po shfaqet 1–24 nga 34 përfundimegjithsej

Set 6CP Formash Inoksi Premium Biskotash DH2912 Danny Home™

In stock

Çmimi origjinal qe: 700 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.
Set 6CP Formash Inoksi Premium Biskotash DH2912 Danny Home™ për dekorim biskotash, tortash festive dhe frutash i sigurt dhe rezistent ndaj përdorimit!

Set 10CP Formash Inoksi Premium Biskotash DH2913 Danny Home™

In stock

Çmimi origjinal qe: 700 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.
Set 10CP Formash Inoksi Premium Biskotash DH2913 Danny Home™ për dekorim biskotash, tortash festive dhe frutash i sigurt dhe rezistent ndaj përdorimit!

Set 8CP Formash Plastike Biskotash TS141700 GHIDINI ITALY

In stock

Çmimi origjinal qe: 1100 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.
 • Materiali: Plastik Polimer Ushqimor
 • Përmasat: 5 cm x 2 cm
 • Lahen në lavastovilje

Set Formash Biskotash Me 26CP Shkronja Plastike TS204870 GHIDINI ITALY

In stock

Çmimi origjinal qe: 1800 L.Çmimi i tanishëm është: 1100 L.
 • Materiali: Plastik Polimer Ushqimor
 • Përmasat: Lartësia e shkronjave 5 cm
 • Lahet në lavastovilje

Forme Keku/Buke Me Veshje Jongjitese BA665303 KEYSTONE®

In stock

Çmimi origjinal qe: 2100 L.Çmimi i tanishëm është: 1500 L.
 • Materiali: Alumin i presuar me Veshje Jongjitëse Electra Granite përforcuar me grimca graniti
 • Pjekje e sigurtë deri në 220 gradë
 • Pjekje e njëtrajtshme Përmasat: 32 x 17 x 7 cm
 • Lahet në lavapjatë
 • E sigurt për frigorifer
 • Çertifikim: CE, ECO FRIENDLY, COOKMARK

Forme Keku/Buke Me Veshje Jongjitese BA667352 KEYSTONE®

In stock

Çmimi origjinal qe: 2100 L.Çmimi i tanishëm është: 1500 L.
 • Materiali: Alumin i presuar me Veshje Jongjitëse Electra Granite përforcuar me grimca graniti
 • Pjekje e sigurtë deri në 220 gradë
 • Pjekje e njëtrajtshme Përmasat: 36.5 x 13 x 7 cm
 • Lahet në lavapjatë
 • E sigurt për frigorifer
 • Çertifikim: CE, ECO FRIENDLY, COOKMARK

Forme Keku/Buke Me Veshje Jongjitese BA667307 KEYSTONE®

In stock

Çmimi origjinal qe: 1900 L.Çmimi i tanishëm është: 1400 L.
 • Materiali: Alumin i presuar me Veshje Jongjitëse Electra Granite përforcuar me grimca graniti
 • Pjekje e sigurtë deri në 220 gradë
 • Pjekje e njëtrajtshme Përmasat: 32 x 13 x 7 cm
 • Lahet në lavapjatë
 • E sigurt për frigorifer
 • Çertifikim: CE, ECO FRIENDLY, COOKMARK

Forme Keku/Buke Me Veshje Jongjitese 98780161 VENUS GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 1000 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.
 • Materiali: Çelik me Karbon të Lartë Veshje Jongjitëse Tefloni Treshtresor pa substanca të dëmshme
 • Pjekje e njëtrajtshme Përmasat: 36 x 11.5 x 7.5 cm

Forme Keku/Buke Me Veshje Jongjitese 98200067 VENUS GR

In stock

Çmimi origjinal qe: 900 L.Çmimi i tanishëm është: 700 L.
 • Materiali: Çelik me Karbon të Lartë Veshje Jongjitëse Tefloni Treshtresor pa substanca të dëmshme
 • Pjekje e njëtrajtshme Përmasat: 31 x 11.5 x 7.5 cm

Set 3Cp Forma Keku Me Veshje Jongjitese DK58891

In stock

Çmimi origjinal qe: 2500 L.Çmimi i tanishëm është: 1700 L.
Materiali: Çelik me Karbon të Lartë E veshur me Teflon Treshtresor Trashësia e Formave: 0.6 Milimetër Përmasat: Zemra - 24cm, Forma e Rrumbullakët - 26cm, Forma Katrore - 28cm Lartësia: 7 cm

Beres Kosi KA4010 1.5L DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5500 L.Çmimi i tanishëm është: 3600 L.
 • Fuqia: 20 W
 • Kapaciteti: 1.5L
 • Me 7 kavanoza qelqi
 • Elementi ngrohës PTC
 • Paneli prej plastike polimere
 • Temperatura e funksionimit 42-50℃;
 • Dritë treguese funksionimi
 • Përmasat: 27.6 x 24.6 x 14.8 cm

Beres Akullore/Kos i Ngrire KA4014 DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6200 L.Çmimi i tanishëm është: 3900 L.
 • Fuqia: 8 W
 • Kapaciteti: 0.8 L
 • Makinë për akullore dhe kos 2 në 1
 • Dizajni i izolimit me dy shtresa + lëng ngrirës me cilësi të lartë
 • Performancë superiore e ruajtjes së temperaturës
 • Funksionimi i lehtë: fillon dhe ndalon me një buton
 • Vetëm për 20 minuta mund të përfundojë akullore dhe kos
 • E thjeshtë në shtëpi, larg aditivëve, e sigurt dhe e sigurt, e shëndetshme dhe e shijshme

Robot Mikser Brumatrice KM3055 2000w 10 Litra DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 39900 L.Çmimi i tanishëm është: 23900 L.
 • Fuqia: 2000 W
 • Motor bakri i pastër 9840
 • Veshje metalike
 • Ekran dixhital
 • Strehimi ABS + çelik inox
 • Kapaciteti: 10L
 • tas inox i lëvizshëm me dorezë
 • Mbulesa transparente e tasit me dritare;
 • 0 nivel + 6 shpejtësi + puls + tregues LED
 • Koka e anuar për qasje të lehtë në përzierje
 • Menyra e rrotullimit planetare;

Mikser 2ne1 KM3034 350w 3.2L DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 10000 L.Çmimi i tanishëm është: 6000 L.
Fuqia: 350 W
Kapaciteti i tasit: 3.2L
Motorri i plotë bakri 5530 me termostat
5 shpejtësi dhe butonin e nxjerrjes

Robot Mikser Brumatrice KM3051A RED 1500w 8L DSP

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 32500 L.Çmimi i tanishëm është: 19500 L.
Fuqia: 1500 W Mbulesa  plastik ABS me ngjyra të spërkatura; Tas çelik inox 8L me doreza të dyfishta horizontale; Celes me drite LED me 6 nivele te shpejtësisë dhe me kontrollin e pulsit;

Robot Mikser Brumatrice KM3059 2000w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 39900 L.Çmimi i tanishëm është: 23900 L.
Fuqia: 2000 W
Mbulesa  plastik ABS me ngjyra të spërkatura;
Tas çelik inox 10L me doreza të dyfishta horizontale;
Celes me drite LED me 8 nivele te shpejtësisë dhe me kontrollin e pulsit;
Pajisja baze per pergatitjen e embelsirave dhe brumeve te ndryshem, vjen me tre lloj aksesoresh. ideale per brume te forte

Mikser Dore Rrahese Veze KM2075 300w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 3800 L.Çmimi i tanishëm është: 2300 L.
Fuqia: 300 W Me 5 shpejtësi Rrahese vezësh 2 cope çelik special Perzierse brumi 2 cope celik special Montim/çmontim me një lëvizje Me mbajtese te veten.

Mikser Dore Rrahese Veze KM2069 250w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 4000 L.Çmimi i tanishëm është: 2500 L.
Fuqia: 250 W Me 5 shpejtësi Rrahese vezësh 2 cope çelik special Perzierse brumi 2 cope celik special Montim/çmontim me një lëvizje Me mbajtese te veten.

Mikser Dore Rrahese Veze KM2068 250w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 4800 L.Çmimi i tanishëm është: 2900 L.
Fuqia: 250 W Me 5 shpejtësi Rrahese vezësh 2 cope çelik special Perzierse brumi 2 cope celik special Montim/çmontim me një lëvizje Me mbajtese te veten.

Mikser Dore Rrahese Veze KM2064 300w DSP PROFESSIONAL

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3000 L.
Fuqia: 300 W Me 5 shpejtësi Rrahese vezësh 2 cope çelik special Perzierse brumi 2 cope celik special Montim/çmontim me një lëvizje

Forme Keku Me Veshje Guri e Rrumbullakët 24cm

In stock

Çmimi origjinal qe: 2000 L.Çmimi i tanishëm është: 1600 L.
Materiali alumin me veshje guri Permasat d 24cm L 7,7 cm Prodhuar ne Greqi Bejeni Tuajin me nje klikim 👇

Forme Keku Me Veshje Guri e Rrumbullakët 26cm

In stock

Çmimi origjinal qe: 2200 L.Çmimi i tanishëm është: 1750 L.
Materiali alumin me veshje guri Permasat d 26cm L 8,5 cm Prodhuar ne Greqi Bejeni Tuajin me nje klikim 👇

Forme Keku Me Veshje Guri e Rrumbullakët 28cm

In stock

Çmimi origjinal qe: 2400 L.Çmimi i tanishëm është: 1900 L.
Materiali alumin me veshje guri Permasat D 28cm L 10,2 cm Prodhuar ne Greqi Bejeni Tuajin me nje klikim 👇

Robot Mikser Brumatrice KM3025 6.5L 1200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 29900 L.Çmimi i tanishëm është: 17900 L.
 • Fuqia: 1200 W
 • Motor AC8840  bakri të pastër
 • 10 shpejtësi + puls
 • Koka e mikserit mund të ngrihet me shtypjen e një butoni
 • Tas inox 6,5L (SUS304) me mbulesë