Po shfaqet 1–24 nga 25 përfundimegjithsej

Ekspres me Mulli Kafe KA3107 2250W 20Bar DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 65000 L.Çmimi i tanishëm është: 39900 L.
  • Fuqia: KAFE: 2250 W; Mulliri: 150 W
  • Pompë: 20 bar
  • Materiali: çelik inox+ABS
  • Pompë 20BAR ULKA+4BAR pompë
  • Pompë elektromagnetike
  • Vëllimi i rezervuarit të ujit: 2.6L
  • Vëllimi i kutisë së kokrrave: 220 g
  • Hinkë çeliku inox 58 mm
  • IMD prekje e butë + matës vizual i presionit
  • Kontroll inteligjent i temperaturës PID
  • 20 cilësime të ndryshme bluarjeje
  • Sistemi inovativ i mulli kafeje
  • Sistem i fuqishëm forthing për të bërë kapuçino dhe latte
  • Me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt
  • Grykë shkume e shkëputshme
  • Me matës të rrjedhës
  • Funksionet: një filxhan i bluar, një filxhan ekspres, dy filxhanë të bluar, dy filxhanë ekspres, ujë të nxehtë, shkumë qumështi
  • Aksesorët: hinkë, sitë filxhani të vetme, sitë filxhani me dy filxhan, furçë, gjilpërë felëshimi, kuti magazinimi

Xhezve Elektrike Inoksi Kafe/Caj 0.5L 800W DL-203

In stock

Çmimi origjinal qe: 3200 L.Çmimi i tanishëm është: 2200 L.
 • Fuqia: 800W
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Element ngrohës prej çeliku inoks
 • Enë inoksi rezistente ndaj nxehtesise dhe përdorimit
 • Panel plastike polimere ABS
 • Treguesi i ndezjes me dritë
 • Dorezë prej bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë

Xhezve Elektrike Inoksi Kafe/Caj 0.5L 600W BM1622

In stock

Çmimi origjinal qe: 2000 L.Çmimi i tanishëm është: 1500 L.
 • Fuqia: 600W
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Element ngrohës prej çeliku inoks
 • Enë inoksi rezistente ndaj nxehtesise dhe përdorimit
 • Panel plastike polimere ABS
 • Bisht i palosshëm për magazinim të lehtë
 • Treguesi i ndezjes me dritë
 • Dorezë prej bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë

Xhezve Elektrike Inoksi Kafe/Caj 0.5L 600W SK-214

In stock

Çmimi origjinal qe: 2000 L.Çmimi i tanishëm është: 1400 L.
 • Fuqia: 600W                                                                                                                                                Kapaciteti: 500ml Elementi ngrohës prej çeliku inox Enë inoksi rezistente ndaj nxehtesise dhe përdorimit
 • Panel plastike polimere ABS
 • Bisht i çmontueshëm për magazinim të lehtë Treguesi i ndezjes me dritë Dorezë prej bakeliti rezistente ndaj nxehtësisë

Perzieres Mikser Kafeje Kokteilesh

In stock

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 3000 L.
 • Fuqia: 100W
 • Materiali: ABS + çelik inox
 • Përrmasat: lartësia 34 cm, baza 10 cm
 • 2 nivele shpejtësie deri 25.000 xhiro/minutë

Ekspres Kafe KA3065 1450W 15Bar DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 25000 L.Çmimi i tanishëm është: 12990 L.
 • Fuqia: 1450 W
 • Pompë: 15 bar
 • Pompë italiane: ULKA
 • Panel kontrollit: Ekran me prekje
 • Veshja e panelit të jashtëm: inox
 • Mund të bëjë kafe ose avull
 • Depozita e ujit transparente e ndashme 1 L
 • Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht
 • Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë
 • Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për super cilësi të kafesë
 • I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt
 • Gryka e shkumës e shkëputshme                                                                                                      Tabaka pikuese për pastrim të lehtë
 • Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë
 • Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit
 • Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes së bluar

Ekspres dhe Makiato KA3104 1350W 20Bar DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 29900 L.Çmimi i tanishëm është: 18000 L.
 • Fuqia: 1350 W
 • Pompë: 120 bar
 • Pompë italiane: ULKA
 • Panel kontrollit: Ekran me prekje
 • Veshja e panelit të jashtëm: inox
 • Mund të bëjë kafe ose avull
 • Depozita e ujit transparente e ndashme 1.0L
 • Depozita e qumeshtit transparente e ndashme 0.7L
 • 6 butona: ON/OFF, për një filxhan/dy filxhane, për avullin dhe konfigurimin
 • Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht
 • Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë
 • Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për super cilësi të kafesë
 • I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt
 • Gryka e shkumës e shkëputshme
 • Tabaka pikuese për pastrim të lehtë
 • Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë
 • Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit
 • Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes së bluar

Perzieres kafeje mikser rrahse veze 2ne1 KA3095

In stock

Çmimi origjinal qe: 1500 L.Çmimi i tanishëm është: 900 L.
Rreth këtij artikulli Perzieres kafeje mikser rrahse veze e ringarkueshme dhe shkumëzues qumështi 2 në 1 nga DSP. Dizajni ergonomik

Ekspres me Kafe te Bluar KA3092 850W 15Bar DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 19900 L.Çmimi i tanishëm është: 12000 L.
Fuqia: 850 W Pompë: 15 bar Pompë italiane: ULKA Panel kontrollit: Ekran me prekje Veshja e panelit të jashtëm: inox Mund të bëjë kafe ose avull Depozita e ujit transparente e ndashme 1.8L 5 butona: ON/OFF, për një filxhan/dy filxhane, për avullin dhe konfigurimin Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për super cilësi të kafesë I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt Gryka e shkumës e shkëputshme                                                                                                          Tabaka pikuese për pastrim të lehtë Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes së bluar

Ekspres me Kafe te Bluar KA3091 850W 15Bar DSP Professional

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 19000 L.Çmimi i tanishëm është: 11500 L.
Fuqia: 850 W Pompë: 15 bar Pompë italiane: ULKA Panel kontrolli: me butona dhe çelës rrotullues për avullin Veshja e panelit të jashtëm: inox Mund të bëjë kafe ose avull Depozita e ujit transparente e ndashme 1.8L Me valvul sigurie që mund të lëshojë presionin automatikisht Kaldaja: Aliazh alumini me derdhje të rëndë Mbajtësja e filtrit: aliazh alumini me filtër të dyfishtë inox për të përmirësuar cilësinë e kafesë I sigurt dhe i besueshëm, me mbrojtje nga mbinxehja dhe presioni i tepërt Gryka e shkumës e shkëputshme                                                                                                        Tabaka pikuese për pastrim të lehtë Pllakë e sipërme inox për ngrohjen dhe parangrohjen e filxhanëve të kafesë Tabaka e heqshme e pikimit me tregues të nivelit të ujit Aksesorët: Dy luge filtër + ngjeshës i kafes

Mulli Kafe dhe Farash KA3083 120W DSP Profesional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6500 L.Çmimi i tanishëm është: 4000 L.
Fuqia: 120 W Motorr bakri të pastër  5420 Kapaciteti i rezervuarit të kokrrave të kafesë 250 g Kapaciteti i enës të kafesë së bluar :180 g Sistem bluarjeje të sheshtë. 31 cilësime të bluarjes në tre nivele: i trashë, i mesëm, i imët Bluani 2-12 filxhanë kafe automatikisht sipas zgjedhjes tuja Sistem i mbrojtjes nga ndërprerja e energjisë Sistem mbrojtjeje nga mbinxehja: pas 5 minutash punë të pandërprerë fiket automatikisht. Enë të heqshme për pastrim dhe përdorim të lehtë

Mulli Kafe Erezash Farash KA3001A Red 200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 4000 L.Çmimi i tanishëm është: 2200 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Grirese Farash KA3002 200W DSP Professional

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 1800 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik

Aparat Kafe Turke Filter 2ne1 KA3049 2 x 400W DSP Professional

Available on backorder

Çmimi origjinal qe: 11000 L.Çmimi i tanishëm është: 6900 L.
  Zbuloni komoditetin dhe shijen e fundit të kafesë tradicionale  me Aparat Kafe Turke Filter 2ne1 KA3049 nga DSP Professional!

Aparat Kafe Turke Filter KA3047 400W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 4000 L.
Fuqia: 400W Kapaciteti: 250ml  do të thotë bën 4 filxhanë njëherësh Me funksion parandalimi të djegies në të thatë                                                                              Sinjalizues me dritë: ndezur / fikur dhe filloi/mbaroi procesi                                                  Me mbrojtje nga derdhja                                                                                                                          Filtri i përhershëm i stilit kon Me treguesi të nivelit të ujit në rezervuar Gotë plastike rezistente ndaj nxehtësisë

Aparat Ekspres Kapsula Kafe Bluar KA3046 1450W 19 Bar DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 19000 L.Çmimi i tanishëm është: 14400 L.
Fuqia: 1450W                                                                                                                                                Punon me çdo lloj kapsule të tregut dhe me kafe të bluar Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L Rezervuar uji i lëvizshëm transaprent Pompë: 19 bar                                                                                                                                                          Ngrohet për 25 sekonda Futni dhe nxirrni kapsulën manualisht Tregues kur është gati për përdorim Me sistem kursimi të energjisë

Xhezve Elektrike Qelqi Kafe Caj KA3037 600W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 1900 L.
Fuqia: 600W                                                                                                                                                Kapaciteti: 700ml; Elementi ngrohës prej çeliku inox; Ene qelqi rezistente ndaj nxehtesise Treguesi i ndezjes me drite; Dorezë prej materiale rezistente ndaj nxehtësisë;

Xhezve Elektrike Kafe Caj KA3027 600W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 2200 L.Çmimi i tanishëm është: 1200 L.
Fuqia: 600W Kapaciteti: 300ml; Elementi ngrohës prej çeliku inox; Treguesi i ndezjes me drite; Dorezë prej materiale rezistente ndaj nxehtësisë;

Makine Kafe Filter Franceze KA3024 850W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 6000 L.Çmimi i tanishëm është: 4000 L.
Fuqia: 800W Kapaciteti 10-12 gota; Pllakë ngrohëse jo ngjitëse; Ndriçues LED kur është ndezur / fikur; Filtër i përhershëm  konik; Tregues i nivelit të ujit në rezervuar; Enë xhami rezistente ndaj nxehtësisë; Kapaku i rezervuarit me hapje të kollajtë; Paneli: Plastikë polimere dhe çelik inoks

Mulli Kafe Erezash Farash KA3045 200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 2400 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 75g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inoxTrupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik                                                                                                                  Me puls

Mulli Kafe Erezash Farash KA3036 300W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 5000 L.Çmimi i tanishëm është: 3000 L.
Fuqia: 300 W Kapaciteti: 100 g Motor bakri i pastër AC 5425 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt                                                                                                                                                    Dizajn modern ergonomik

Mulli Kafe Erezash Farash KA3001 200W DSP Professional

In stock

Çmimi origjinal qe: 3800 L.Çmimi i tanishëm është: 2200 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi inox Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik

Mulli Per Kafe Ereza Fara KA3025 650W DSP Professional

In stock

5000 L
Fuqia: 650W
Kapaciteti: 100g
Shpejtësi e lartë: farat e thara mund të bluhen  plotësisht për 30-180 sekonda
Dhoma e bluarjes: prej çeliku inox me cilësi të lartë, në mënyrë që të arrihet efektiviteti i bluarjes
Motor me shpejtësi të lartë  deri në 25000 xhiro për minutë
Thika SS 304 super rezistente
Ftohje me ajër
Siguresë për mbrojtje nga mbinxehja
Panel 100 % inoks special
Aksesorët: 1 set thika rezervë, 2 siguresa, furçë pastrimi

Mulli Kafe Erezash Farash KA3002A 200W DSP Professional

Out of stock

Çmimi origjinal qe: 3000 L.Çmimi i tanishëm është: 1800 L.
Fuqia: 200 W Kapaciteti: 50g Motor bakri i pastër AC 5420 Tas dhe tehe prej çeliku inox Trupi PP Sistemi i sigurisë - funksionon vetëm kur kapaku është i vendosur në mënyrë të sigurt Dizajn modern ergonomik