Po shfaqen krejt 7 përfundimet

Show sidebar
-18%6-muaj
Close

BRUMATRICE DSP 4 Liter 300W KM3015

L7000
Dalja: 300W
Kapaciteti: 4.0L
5 shpejtësi me turbo;
Trup plastik i lëmuar;
Rrahësa kromi dhe grepa brumi;
-21%6-muaj
Close

Brumatrice Mikser Dore DSP 4 Liter 400W KM3058

L5700
Fuqia: 400 W Tas rrotullues  4.0L  SUS201 Motor i fuqishëm 5535 AC me bakër të plotë 5 Nivele shpejtësie 2 palë rrahëse për përzierje  dhe grepa brumi Trupi ABS i mbuluar me strehë metalike Qëndrim ABS
Tensioni: 220-240V~50/60Hz
-20%6-muaj
Close

Brumatrice Mikser DSP 5 Liter 1000W KM3030

L12800
Tensioni: 220-240V~50/60Hz Fuqia: 1000 W Kapaciteti: 5.0L; 8830 Motor alumini i veshur me bakër; Mekanizëm special i fortë i marsheve; Rrotullimi planetar për përzierjen e plotë; Tas çeliku inox; Mbulesa transparente e ndashme parandalon spërkatjen; Derdhja e pusit mbi kapak mundëson shtimin e përbërësit gjatë përzierjes; Ganpa për brumosje e ndashme, rrahëse dhe rrahëse e sheshtë; Kontroll elektronik i shpejtësisë pa shkallë; Kokë e përkulur për heqjen e lehtë të tasit; Butoni i kyçjes së kokës për siguri;
-20%eko
Close

Creperie elektrike 25 cm

L1600
diametri 25cm alumin me veshje guri doreza bakelit  
-14%eko
Close

Creperie elektrike 28 cm

L1900
diametri 28cm alumin me veshje guri doreza bakelit  
eko
Close

Forme Jongjitese Guri Minikeku Mafin 12 cope

L1800
Një larmi e madhe e enëve jo-ngjitëse të bëra kryesisht nga alumini në pasticeri dhe furra, kryesisht të prodhuara në
eko
Close

Forme Jongjitese Guri Minikeku Mafin 6 cope

L1000
Një larmi e madhe e enëve jo-ngjitëse të bëra kryesisht nga alumini në pasticeri dhe furra, kryesisht të prodhuara në