Po shfaqet 1–12 nga 19 përfundimegjithsej

Show sidebar
-21%6-muajeko
Close

Pjekes Waffle 850W KC1048

L3400 L2700
Dalja: 850W Pllaka me shtrese jo ngjitëse për pastrim të lehtë; Mbeshtjellje me prekje të ftohtë; Ndezja dhe dritat e
-23%6-muajeko
Close

Pjekese Biskotash Petullash 4 ne 1 DSP 750w KC1131

L3500 L2700
Dalja: 750W 4 Pllaka te ndryshme ne 1 paisje; Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë; Veshje me prekje të
-20%6-muajeko
Close

Pjekese Krepash DSP 1200w KC3018

L4000 L3200
Dalja: 1000-1200W Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë; Veshje me prekje të ftohtë; Lidhja e korentit është e fshehur;

Pjekese Krepash DSP 650w KC3016

L2600 L2100
Dalja: 650W Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë; Veshje me prekje të ftohtë; Lidhja e korentit është e fshehur;
-23%6-muajeko
Close

Pjekese Petullash Biskotash dsp 700w KC1103

L3500 L2700
Dalja: 700W Pllaka të ndara 2 sete; Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë; Veshje me prekje të ftohtë; Lidhja
-23%6-muajeko
Close

Pjekese Waffles DSP 1000w KC1144

L3500 L2700
Dalja: 1000W Pllaka me forme waffles; Pllakë shtrese jo-ngjitëse për pastrim të lehtë; Veshje me prekje të ftohtë; Lidhja e
-17%
Close

RED COPPER 800W Tostier Grill

L2900 L2400
  • Gatim i shpejtë: bëni vakte të shijshme, meze të lehtë dhe omeleta në pak minuta. vetem pas  5 minutash gatuan ushqimin tuaj siper dhe poshte në të njëjtën kohë.
  • Jo-ngjitëse: Sipërfaqe qeramike jo-ngjitëse e pastër e lehtë. Thjesht fshijini pllakat qeramike të mbushura me bakër me ujë me sapun dhe shikoni rrëshqitjen nga sipërfaqja që nuk ngjit.
  • E thjeshtë për t’u përdorur: dritat treguese shfaqen kur janë gati për t’u gatuar. Thjesht mbushni enen me përbërësit e omletës tuaj, picës, tortës ose recetës tjetër të shijshme dhe mbyllni kapakun - lini shefin tuaj 5 minutësh të bëjë pjesën tjetër.
  • Lehtë dhe kompakt:  zë pak vend në kuzhinën tuaj, është i përsosur për gatime individuale ose vakte të shpejta për familjet
  • Bonus Libri recetave: bën meze të shijshme, vakte dhe embelsira. Gatuaj të gjitha llojet e ushqimeve të shijshme brenda pak minutash - nga omëletat te burgerët, petullat, pica dhe madje edhe pijet kafe.
-23%6-muajeko
Close

Tostier Hamburgeri DSP 750w KC1124

L3500 L2700
Per ata qe kan qejf hamburgerin DSP sjell nje pjekese apostafat vetem per hamburger, KC1124 do tju bje mjeshter te vertete. E lehte ne perdrim dhe ne larje fale pllakave jongjitese me formen e hamburgerit.
-20%6-muajeko
Close

Tostiere Waffles dsp 750w KC1058

L2500 L1990
Ofroni waffles te shijshme dhe të shëndetshme për ju dhe fëmijët tuaj, me përbërës që keni zgjedhur me tostin e ri KC1058 nga DSP. Doreza e bërë nga materiali rezistent ndaj nxehtësisë ju mbron, ndërsa sipërfaqja e saj jo ngjitëse e bën pastrimin e saj një loje. Vendosni fruta , akullore , reçel ose çfarëdo që dëshironi dhe bëni një tortë ëndërr ,  kufiri është imagjinata juaj .
-21%6-muajeko
Close

Zgare Tostiere dsp 1600w KB1050

L7000 L5500
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1600W Dy pjesë të pllakës (pllaka për pjekje dhe pllaka për grilë) për
-25%6-muajeko
Close

Zgare Tostiere dsp 1800w KB1045

L7900 L5900
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1800W Bazë dhe dorezë me prekje të ftohtë Temperatura e rregullueshme Veshje jo
-37%6-muajeko
Close

Zgare Tostiere dsp 1800w KB1048

L9500 L6000
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 1800W Bazë dhe dorezë me prekje të ftohtë Temperatura e rregullueshme Veshje jo