Po shfaqen krejt 8 përfundimet

Show sidebar

Blender & Mulli Grires KJ2020

L6500
Dalja: 300W Blender i shkëlqyeshëm për ushqim me dizajnin e ri ; Me funksionin "impuls"; Operacion i sigurte ne pikë prekëse dhe nxehtësine e tepërt; Baza e Blenderit ABS; Kavanoz PC 1,5L; Gote mulli bluarje Me kupë portative sportive 500ml; Me dritë LED zbukuruese rreth çelësit; "
-22%
Close

Blender 1400w Me Ngrohje KJ2055

L19900 L15500
Dalja: 1400W Kapaciteti enes qelqit: 1.75L Motor i qëndrueshëm me shpejtësi të lartë industriale 100% bakër pa erë; Shpejtësi e lartë deri në 22,000-25,000 RPM; Gradimet e shpejtësisë së ndryshueshme; Funksionet (Smoothie, thërrmim akulli, bluarje, impuls etj.) Janë opsionale; Funksioni i ngrohjes 800W (ideale per supen); Makineria ka funksionin e fillimit të butë ; Pajisjet e sigurisë së dyfishtë, fiken automatikisht kur hiqet kapaku ose kavanozi; 6 teh prerëse SUS420 të qëndrueshme shtypin akullin në sekonda; Kushineta të dyfishtë  me cilësi të lartë NSK; Koka e kërpudhave të gjitha-metalike; Zhurmë e ulët nën 80DB +/- 5DB; Teknologji speciale e dhomes së motorit motorik;
Close

Blender dhe Mulli 600w KJ2095

L7900
Dalja: 600W Gote përzierje qelqi 1.5L Gote bluarje 1.2L  S / S (kapaciteti bluarje: 200g) Motor 100% bakri i paster 7635 Materiali: 304 teh + 430 S / S & ABS veshja Celës me 2 shpejtësi dhe impuls Dy në një (përzierje dhe bluarje)
-38%6-muaj
Close

Mulli Kafe Grirese Farash KA3001

L4000 L2500
 • Motor i fuqishëm AC
 • Kapaciteti 50g
 •  Dizajn modern ergonomik
 •  Teh çeliku inoxi
 •  Sistemi i sigurisë: funksionon vetëm kur lidhjet vendosen në mënyrë të sigurt
 •  Butoni i fillimit i rehatshëm dhe i sigurt për t'u përdorur
-44%6-muaj
Close

Mulli Kafe Grirese Farash KA3002

L3600 L2000
 • Motor i fuqishëm AC
 • Kapaciteti 50g
 •  Dizajn modern ergonomik
 •  Teh çeliku inoxi
 •  Sistemi i sigurisë: funksionon vetëm kur lidhjet vendosen në mënyrë të sigurt
 •  Butoni i fillimit i rehatshëm dhe i sigurt për t'u përdorur
6-muaj
Close

Mulli Kafe Grirese Farash KA3025

L5000
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Fuqia: 650W Kapaciteti: 100g Shpejtësi e lartë: farat e thara mund të bluhen në

Mulli Kafe Grirese Farash KA3036

L4500 L2500
Bluani fara te forta dhe te buta ne pak sekonda. Praktik dhe shume i nevojshem.
-20%6-muaj
Close

Mulli Kafe Grirese Farash KA3045

L3000 L2400
Bluani fara te forta dhe te buta ne pak sekonda. Praktik dhe shume i nevojshem.