Po shfaqet 1–12 nga 15 përfundimegjithsej

Show sidebar
-18%12-muaj
Close

Fshese ARNICA Click Klak 600W ET13330

L9900 L8100
• 600 W • Klasë A energjie • Grupi i filtrit Hepa • Rezervuari i pluhurit • Tub i ngushtë, furçë perde, aparati për pastrimin e sediljes • Tub zgjatues • Dizajn elegant ergonomik • Energji ekuivalente me 1800 Watt duke konsumuar 600 Watt ka performancë • Lidhëse për mbështjelljen e kabllove • Karakteristikë e ngritur në këmbë • Kabllo: 6 m • Arritja: 7 m
-34%6-muaj
Close

FSHESE ARNICA MERLIN PRO 1000W ET13212

L9000 L5900
• 850 W • Klasë A energjie • Grupi i filtrit Hepa • Rezervuari i pluhurit • Tub i ngushtë, furçë perde, aparati për pastrimin e sediljes • Tub zgjatues • Dizajn elegant ergonomik • Këshilla e  re e re me performancë të lartë • Energji ekuivalente me 2000 Watt duke konsumuar 850 Watt ka performancë • Lidhëse për mbështjelljen e kabllove • Karakteristikë e ngritur në këmbë • Kabllo: 6 m • Arritja: 7 m
12-muaj
Close

Fshese Korenti Arnica Tayfun ET15102

L14000
• 2400 W • Përdorim i thatë • Lëvizshmëri e pakufizuar • Tub me maja të ngushta • Grykë pastrimi pedale • Butoni i ndezjes • Filtri i rrobave • Tuba plastike thithëse • Maja e pastrimit të sediljeve • Kabllo: 5 m
-32%12-muaj
Close

Fshese Korenti Vertikale Arnica Tria Pro ET13312

L11000 L7500
• 850 W • Dorezë e palosshme e patentuar • Tub teleskopik i rregullueshëm i me patentë • Sistemi thithës 3 pikësh • Dhomë praktike pastrimi • Filter Hepa dhe mikro filtër • Kabllo: 6 m • Arritja: 7 m • Filtër i dyfishtë • Shkalla e spastrimit me performancë të lartë
-20%6-muaj
Close

Fshese Korenti DSP 1400W KD2014

L9900 L7900
Fuqia: 1400W Kapaciteti: 3 L Tub teleskopik metalik (40 + 40cm); Furça plastike për dysheme & qilima; Sistemi multi-ciklon; Gyp fleksibël me hapje të ajrit në dorezë; Filtër që lahet; Çelës pedale dhe mbledhje teli  automatik
6-muaj
Close

Fshese Korenti DSP 2200W KD2022

L14900
Fuqia: 2200W Kapaciteti: 5 L Tub teleskopik metalik (40 + 40cm); Furça plastike për dysheme & qilima; Sistemi multi-ciklon; Gyp fleksibël me hapje të ajrit në dorezë; Filtër që lahet; Çelës pedale dhe mbledhje teli  automatik Tregon mbushjen e cantes plot Kontroll normal i shpejtësisë
-20%12-muaj
Close

Fshese Korenti me Karikim DSP KD2023

L15000 L12000
Tensioni i daljes: 27V⎓500mA Pastrues vakum: 22.2V⎓120W Tensioni i akumulatorit Li-jon: 2200mAh Mbrojtësi i mbinxehjes Koha totale e karikimit: 4 orë Pastrimi i kontejnerëve me një prekje Kapaciteti i kontejnerit pluhur: 0.8L Furçë e motorizuar Grykë e çarë Stacion kompakt për ruajtje dhe karikim Përshtatës AC Koha e punimit: 40 Min me shpejtësi të ulët, 20 Min me shpejtësi të lartë
6-muaj
Close

Fshese Korenti Sonifer 2800W SF2222

L13500
Fuqia: 2800W Kapaciteti: 3 L Tub teleskopik metalik; Furça plastike për dysheme ; qilima; me maj te holle Sistemi multi-ciklon; Funksioni E thatë Gyp fleksibël me hapje të ajrit në dorezë; Filtër Hepa që lahet; Çelës pedale dhe mbledhje teli  automatik
-19%12-muaj
Close

FSHESE LARESE ARNICA HYDRA RAIN ET12101

L34000 L27500
  • Makina për larjen e qilimave të filtruar me ujë si të shiut Hydra ju lejon të lani me lehtësi qilimat tuaj të madhësive të ndryshme me gypat e saj të mëdhenj dhe të vegjël.Hydra Rain, prodhuar me një sistem të veçantë filtrimi të ujit, thith pluhurin dhe papastërtitë që janë përpunuar thellë në tapet me motorin e tij të fuqishëm 2400 W dhe i bllokon ato brenda trupit të saj. Falë filtrit të saj HEPA 13, produkti parandalon që pluhuri i imët i mbledhur nga toka të përzihet përsëri në ajër. Në këtë mënyrë, makina për larjen e qilimave e bën mjedisin anti-alergjik. Makina për larjen e qilimave të filtruar me ujë të shiut Hydra siguron lëvizje të lehtë për shkak të modelit të bazës metalike të furçës gjithëpërfshirëse të pedaleve në fund të tubit fleksibël të thithjes. Falë parfumit të saj aromatik, makina për larjen e qilimave të filtruar me ujë, e cila freskon ajrin e hapësirave tuaja të jetesës sa herë që dëshironi, ju lejon të pastroni pjesën e poshtme, të pasme dhe të poshtme të murit me tubin e saj të ngushtë. Furça e perdeve dhe aparati për pastrimin e sediljeve të modelit të ofruar për përdorim me një shampo të veçantë qilimi mund të ruhen në mbajtësin e aksesorit. Produkti me një gjatësi kabllo prej 6.5 metra ju lejon të pastroni me lehtësi një zonë të gjerë.
-29%12-muaj
pamje ballore e fheses pika
Close

Fshese me Korent me uje Arnica Pika ET14410

L22500 L15900
•750 W • Klasa A • Tub i ngushtë, aparati për pastrimin e sediljeve, furça perde, varëse pajisje. • Me performancë të lartë. •Tub thithës teleskopik •Kabllo: 5m • Zona e arritjes: 8 m •Mbështjellës automatik i kordonit •Filtri i AFS që mund të lahet •Enë pluhuri 2.5 litra • 75 DBA TINGULLI •Ngjyra: vjollcë
12-muaj
Close

Fshese me Korent me Uje Arnica Tesla ET14310

L32000
• klas A plus e energjise • 750 W motor tesla • Rregullimi i energjisë thithëse ergonomike • Kyçi i sigurisë me 3 funksione • Teknologjia maksimale e ciklonit • Doreza ergonomike • Përdorimi praktik i rezervuarit • Butoni i fikjes me kembe • Butoni i mbështjelljes së kabllit me shtypje me kembe • Tub i ngushtë, furça per perde , aparati për pastrimin e kolltukve • furça turbo • tubi i thithjes teleskopik i patentuar 84 cm • filtri hepa që lahet • rezervuari i pluhurit 3 lt • sistemi i filtrit me 3 faza me efikasitet të lartë HE3LF • filtri i mbrojtjes së motorit që lahet • diapazoni 8 metra • 71 decibel
-37%6-muaj
Close

FSHESE ME UJE FANTOM ECO WF 4700 2200W

L17500 L11000
Ju mund të zgjidhni gjithçka që dëshironi falë modelit të tij që ndërthur funksionet e pastrimit të filtrit të ujit dhe qeses së pluhurit. Kombinuar me fuqinë natyrore të ujit, performanca e saj e lartë e thithjes krijon një ambient të brendshëm shumë më të gjerë si dhe pastrim gjithëpërfshirës. Qëndrueshëm dhe 7 lt. Me qesen e saj të pluhurit, ajo siguron përdorim afatgjatë në zona më të mëdha. Falë rezervuarit transparent të ujit, ai ofron mundësinë për të vëzhguar menjëherë statusin e qeses së pluhurit ose ujit.