Po shfaqen krejt 10 përfundimet

Show sidebar

Blender & Mulli Grires KJ2020

L6500
Dalja: 300W Blender i shkëlqyeshëm për ushqim me dizajnin e ri ; Me funksionin "impuls"; Operacion i sigurte ne pikë prekëse dhe nxehtësine e tepërt; Baza e Blenderit ABS; Kavanoz PC 1,5L; Gote mulli bluarje Me kupë portative sportive 500ml; Me dritë LED zbukuruese rreth çelësit; "
-22%
Close

Blender 1400w Me Ngrohje KJ2055

L19900 L15500
Dalja: 1400W Kapaciteti enes qelqit: 1.75L Motor i qëndrueshëm me shpejtësi të lartë industriale 100% bakër pa erë; Shpejtësi e lartë deri në 22,000-25,000 RPM; Gradimet e shpejtësisë së ndryshueshme; Funksionet (Smoothie, thërrmim akulli, bluarje, impuls etj.) Janë opsionale; Funksioni i ngrohjes 800W (ideale per supen); Makineria ka funksionin e fillimit të butë ; Pajisjet e sigurisë së dyfishtë, fiken automatikisht kur hiqet kapaku ose kavanozi; 6 teh prerëse SUS420 të qëndrueshme shtypin akullin në sekonda; Kushineta të dyfishtë  me cilësi të lartë NSK; Koka e kërpudhave të gjitha-metalike; Zhurmë e ulët nën 80DB +/- 5DB; Teknologji speciale e dhomes së motorit motorik;
Close

Blender 500w KJ2093

L5000
Dalja: 500W Kapaciteti: 1.5L Motor 100% bakri i paster 7025 Celës me 2 shpejtësi dhe impuls. I sigurt për laresen e enëve Teh celik inoks SUS Materiali: Plastik
Close

Blender dhe Mulli 600w KJ2095

L7900
Dalja: 600W Gote përzierje qelqi 1.5L Gote bluarje 1.2L  S / S (kapaciteti bluarje: 200g) Motor 100% bakri i paster 7635 Materiali: 304 teh + 430 S / S & ABS veshja Celës me 2 shpejtësi dhe impuls Dy në një (përzierje dhe bluarje)

Blender Dore Arnica Panna GH21580 1200W

L6500 L3900
• Performancë e fuqishme e turbo 1200 W • Tehe çeliku inox • Sistemi i shpejtësisë me dy nivele • Funksioni turbo • Dizajn ergonomik • Sistemi i çelësit Easytouch • Lehtësi në kapje, dorezë e sigurt trajtimi • Sistemi i heqjes së aksesorëve me kthesë të lehtë • Thika çeliku inox • Në aksesorët që mund të lahen në pjatalarëse
12-muaj
Close

Blender Dore Arnica Panna set 3 ne 1 GH21560 1200W

L7000
• Performancë e fuqishme e turbo 1200 W • Tehe çeliku inox • Sistemi i shpejtësisë me dy nivele • Funksioni turbo • Dizajn ergonomik • Sistemi i çelësit Easytouch • Lehtësi në kapje, dorezë e sigurt trajtimi • Sistemi i heqjes së aksesorëve me kthesë të lehtë • Thika çeliku inox • Në aksesorët që mund të lahen në pjatalarëse • Dhomë copëtimi me kapacitet 1.3 lt • 600 ml Kupë matëse • Tela rrahese veze
-21%
Close

Blender KJ2002

L4200 L3300
Voltage :220V~50Hz Output :350W Capacity: 1.5 L plastic jar & grinder 2 Speed & Pulse Safety Locker Removable stainless steel
-13%
Close

Blender KJ2003

L5600 L4900
Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese, dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga nje gote plastike, e cila eshte shume transparente edhe cilesore prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushimore qe ju vendosni ne te. Blenderi ruan te gjithe vlerat ushyese te tyre dhe merr prej tyre te gjithe mineralet e nevojshme duke ju dhene ju lengun me te shijshem natyral qe mund te keni provuar.
Close

Blender KM1020

L4000
Blender dore I fuqishem, i thjeshte dhe shume praktik. Mund te pregatitni supen,  smuth, salca, marmalad, majonez etj Ka shkalle te ndryshme shpejtesie. I cmontohet thika per pastrim sa me te shpejte dhe depozitohet lehte.
-25%
Close

Blender Rrahse veze, Grirese set 4 ne 1 KM1004

L4800 L3600
I lehte ne perdorim Kompakt 3 pajisje ne 1. Pergatitni smuth, lengje, brum, grin perime etj