Po shfaqen krejt 7 përfundimet

Show sidebar
-24%6-muaj
Close

Aparat Ekspres Bustina Kapsula Kafe Bluar KA3046

L19000 L14400
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Fuqia: 1450W Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L Rezervuar uji i lëvizshëm transprent Pompë
6-muaj
Close

Aparat Kafe Filter 2 ne 1 KA3049

“MAKINË KAFEJE Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 400W + 400W Kapacitet 250ml + 250ml, do të thotë 8
-20%6-muaj
Close

Aparat Kafe Filter KA3047

L5000 L4000
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 400W Kapacitet 250ml, do të thotë 4 gota Me funksion parandalimi të djegies
-43%6-muaj
Close

Ekspres Kafe Makiato DSP KA3028

L21000 L12000
Tensioni: 220-240V 50Hz
Dalja: 850W
Pompë me presion të lartë 15bar
rezervuar me ujë të ndashëm 1.6L, mund të bëjë ekspres dhe kapuçino
Me kutinë e sigurisë, automatikisht mund të lëshojë pajisje presioni
Kaldaja me aliazh alumini që hedh vdesin
Mbajtësi i filtrit të aliazhit të aluminit i bashkangjitur me filtër çelik të dyfishtë për të përmirësuar cilësinë e kafesë
Mund të përgatisë kafe me kafe të bluar
3 çelësa me drita treguese për të bërë kafe ose avull në mënyrë të përshtatshme
E sigurt dhe e besueshme, me pajisje të mbrojtura nga mbinxehja dhe presioni i operimit
sirtar pikimi për pastrim të lehtë
Pllakë per ngrohjen e filxhanit prej inoksi te pandryshkshëm për filxhanët e kafesë
-33%6-muaj
Close

Makine Kafe Filter Franceze KA3024

L6000 L4000
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Dalja: 800W Kapaciteti 10-12 gota; Pllakë ngrohëse jo ngjitëse; Ndriçues ndezur / fikës; Filtri
-45%6-muaj
Close

Xhezve Elektrike Kafe Turke KA3027

L2200 L1200
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Fuqia: 600W Kapaciteti: 300ml; Element i fshehur i ngrohjes prej çeliku inox; Treguesi i
-37%6-muaj
Close

Xhezve Elektrike Qelqi Kafe Caj KA3037

L3000 L1900
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz Fuqia: 600W Kapaciteti: 700ml; Element i fshehur i ngrohjes prej çeliku inox; Ene qelqi